Stará škola - The Old School Band - profil

Zmeniť informácie

Interpret je registrovaným členom, informácie môže meniť len užívateľ registrovaný ako Ivan Čeredejev.

Názov interpreta:
Stará škola - The Old School Band
Roky činnosti:
00's
Žánre:
Rock, Hard rock, Blues, Blues rock 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Bratislava
Web:
http://www.stara-skola.com/ 
Zoznam členov:

Ivan Čeredejev -spev, gitara
Pavol Švarc -gitary
Robert Fordinál -basová gitara
Andrej Labáth - bicie (traqicky zahynul v apríli 2008)
Gustáv Horváth -bicie 

Biografia:

STARÁ ŠKOLA po boku SAVOY BROWN!!!

Po májovom vystúpení s britskými URIAH HEEP je pred STAROU ŠKOLOU ďalšia výzva - 22.10. sa THE OLD SCHOOL BAND predstaví v Uherskom
Brode spolu s s jednou z najvýznamnejších formácii bieleho blues šesťdesiatych rokov - britskými SAVOY BROWN, v zostave ktorej figuruje aj fenomenálny gitarista Kim Simmomds. Koncert vo veľkeh sále Kultúrneho domu v Uherskom Brode sa začína o 20.30. Viac informácii o koncerte a predaji vstupeniek nájdeš na www.bandr.cz.

V septembri 2010 si môžete STARÚ ŠKOLU - THE OLD SCHOOL BAND vypočuť a vidieť dvakrát vo štvrtok - 09.09. a 24.09. v bratislavskom klube CAFE ŠTÚDIO na Laurinskej ulici v čase od 20.00 do 23.00. Okrem toho sas Stará škola predstaví v piatok 10.09. o 21.00 v bratislavskom klube ROCK OK na Šafárikovom námestí.

Bratislavská bluesrocková skupina Stará škola – The Old School Band je zložená zo skúsených hudobníkov a súčasne veľkých fanúšikov zlatej rockovej éry 60 –tych a 70 –tych rokov. Ponúka viachodinový program, ktorý poteší všetkých priaznivcov kapiel ako Cream, Spencer Davis Group, či Deep Purple. V repertoári Starej školy je dnes viac ako sedemdesiat čísel - od klasických bluesových opusov,cez niektoré vrcholné diela rockovej hudby, až po vlastné skladby z albumu Nočné dialógy. Na rozdiel od väčšiny iných rockových a bluesových súborov sa však The Old School Band nesústreďuje len na „hity“ onej éry, ale skôr sa dramaturgicky orientuje na viaceré polo-, či úplne zabudnuté klenoty dnes už neznámych skupín, pri počúvaní ktorých prítomní zisťujú, že sú im známe a blízke a znalci pri nich pookrejú. Za tri roky existencie má za sebou vyše stovky koncertov, živý album Aréna 280308 zo spoločného vystúpenia s britskými Uriah Heep i štúdiový album Nočné dialógy.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu