Tryamera - profil

Zmeniť informácie

Interpret je registrovaným členom, informácie môže meniť len užívateľ registrovaný ako Tryamera.

Názov interpreta:
Tryamera
Roky činnosti:
00's
Žánre:
Pop, Rock 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Topoľčany
Zoznam členov:

Vlado,spev
Jakub,bicie
Jozef,gitara
Martina,klávesy
Marián,basgitara 

Biografia:

2007

Koncom Augusta 2007 vzniká kapela Tryamera.Jej zakladateľmi sú Kubo a Vlado postupne sa k nim pridáva Peťo(basgitara),Jožo(sólo gitara),Robo(gitara).V tejto zostave začínajú chalani hrať skladby od zahraničných a slovenských interpretov(R.H.C.P,INCUBUS,KABÁT...)V tom čase dostal Jožo nápad zavolať do kapely klávesáčku Maťu a aj napriek obavám niektorých členov zo zvukového presýtenia skladieb sa to neskor ukázalo ako veľmi dobrý ťah.
Po chvíli hrania coverov prichádza nápad pokúsiť sa zložiť vlastnú skladbu a tak v polovici septembra vzniká Vdýchni ma do seba a táto skladba určuje zároveň aj smer,ktorým sa kapela začala uberať.
Neskor vzniká aj názov kapely Tryamera autorom tohto názvu je gitarista Jožo...vznikajú ďalšie skladby ako Blázon,Ako sa Máš?,Zvony.

2008

Začiatkom roka 2008 kapela zarezáva v skúšobni pravidelne až 5 krát do týždňa a vznikajú neustále nové skladby,V nás to vrie,Prázdny dážď,Sféry...atď...Vo februári je dokončená skladba Trinásta komnata a kapela má pripravený svoj koncertný program zložený z dvanástich vlastných slovensky spievaných piesní.
V marci nahráva Tryamera Live demo,ktoré obsahuje 4 skladby(Vdýchni ma do seba,Dávno stratené,Blázon,Prázdny dážď)Toto demo však nezachytilo skutočnú energiu skladieb a tak sa kapela rozhodla Live demo viac bez divákov nenahrávať.
11.Apríl sa nesie v znamení prvého koncertu Tryamery a neočakávané sa stalo skutočnosťou a kapela odohrala koncert pred zaplneným Továrnickym kulturákom za vynikajúcej atmosféry za čo vám Fans patrí obrovská vďaka:-)
Po druhom koncerte v Taverne odchádza z Kapely gitarista Robo a na druhý deň odohráva Tryamera svoj koncert v Banskej Bystrici s kapelami H2D a T.V.T. už bez neho.
Kapela ďalej koncertuje(Partizánske hudobné kultúrne leto,TO námestie v rámci hodov a okolité dedinky Bary a podobne)
Koncom Júna kapela nahráva v štúdiu Exponent dva demo-single Vdýchni ma do seba a Prázdny dážď s Tomášom Kmeťom.
Začiatkom júla zaraďuje Rádio YES 102.9. skladbu Vdýchni ma do seba do svojho Playlistu.V Auguste odohrávajú akciu YES on The BEACH s Kapelami UKND,NEZNÁMY INTERPRET...
Jeseň 2008 sa nesie v znamení zvykania si na novú skúšobňu, a chalani sa venujú tvorbe nových piesní..
20.12.2008 Odohrali časť koncertného programu na štdentskom plese v KD Topoľčany, ktorý organizovalo ICM.

2009

Začiatok roka 2009 sa niesol v znamení koncertov až do chvíle, kým nečakane s kapely odišiel bagitarista Peťo, ktorý stopol celú kapelu v koncertovaní. A tak sa začalo hladanie nového basgitaristu s ktorého sme neboli nadšený a obávali sme sa že sa nám to nepodarí.
Asi po mesiaci hladania sme sa rozhodli pre Maja, ktorý svojou hrou jednoznačne presvečil všetkych členou. Začali sme teda preberať všetky skladby bez menších komplikácií ktoré sa dovtedy nachádzali v našom repertoáry.
5.6.2009 nás čakal prvá skúška před ľudmi v novej zostave, ktorú sme nadočákavania zvládli. Pokračovali sme teda v koncertovaní po festivaloch a podobních akciách.
V Júli sme sa rozhodli navštíviť štúdio. Náhrávanie prebehlo super avšak nahrávka zostala visieť (dúfame že čoskoro sa podari dokončiť).
Asi koncom Septembra sa kapela zavrela do skúšobne, kde začala makať na novom materiále .

2010

V súčasnosti nás čakajú koncerty takže sa nane naplno pripravujeme. Máte sa na čo tešiť

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu