Will Smith - profil

Zmeniť informácie
Názov interpreta:
Will Smith
Roky činnosti:
90's,00's
Žánre:
R&B, Classic R&B 
Krajina:
Americká Samoa
Web:
http://www.willsmith.com/ 

Biografia:

Narodený: 25. septembra 1968
Kde: Philadelphia, Pennsylvania, USA
Ocenenia: Oscar 2 nominácie Zlatý glóbus 4 nominácie
Výška: 6'2 "

Filmografia: Kompletný zoznam

História pop ikony sa snaží, aby to v Hollywoode je dlhá a často smutné jedna. Cher bola veľkým úspechom, s Jon Bon Jovi hľadajú dobré pre budúcnosť, zatiaľ čo napríklad David Bowie a Mick Jagger urobili mnohé ľúto pokus znížiť ju. Svet rap má oveľa lepšie výsledky na výrobu filmových hviezd. Tupaku spôsobil vážne miešať pred jeho pomalá smrť, LL Cool J to hviezda stúpa, ako je to Queen Latifah. A potom je tu najväčší z nich - Will Smith, predtým známy ako Prince v čerstvé, určite najúspešnejšie crossover hviezdou modernej éry.

Narodený Willard Christopher Smith Jr dňa 25. októbra 1968, vo Philadelphii, Pennsylvania, Smith vyrástol uprostred strednej-triedy, jeho matka slúžiace na školské stravovanie a jeho otec drží spoločnosť chladenie, inštaláciu a údržbu mrazničkou skrinky v supermarketoch. Druhý zo štyroch detí (mladšie a Harry Ellen sú dvojičky), bude sa svetlé dieťa, neustále hrá na jeho prirodzený šarm, zvyk, ktorý si v Philíku to legendárny Overbrook vysokej školy, mu prezýva Prince (to bych i star u mesta Julia Reynolds Masterman laboratóriá a demonštračných škola). Jeho výchova by mu skúsenosti mnohých rôznych spoločenských kruhov. Kovář boli Krstiteľa rodiny, a napriek tomu by sa zúčastniť na katolíckej škole. Jeho susedstve bola polovica zabydlena ortodoxní Židia, a jeho blízkosti, bol silno moslimskej oblasti. Škole bolo 90% bielych, 90%, ale Smith je Playmates boli čierne. Naučil sa, ako sa páčili všetkým.
Ovplyvnené jednak tým, že Eddie Murphy a nové hip-hop hrdinovia, ako Grandmaster Flash, klepající sa začal vo veku 12, rýchlo sa rozvíjajúcom vlastného škvrne, semi-komediálny štýl. Teda, vo veku 16, sa stretol s človekom, s ktorými by sa skóre svoju prvú svetový úspech. Na party vo Philadelphii, bol vyhozen jeden fart sprej do ventilátora (mechanickým ventilátorom, ktorý je, ne fanúšik jeho hudby), imponoval nikto. Nikto okrem DJ Jazzy Jeff - skutočné meno Jeff Townes - kto mal sám pracuje na hudbu od veku 10. Táto dvojica sa stala firma priateľov a začala spolupracovať, Jeff ako DJ Will ako rapper (s rozšírenou svoju prezývku na čerstvý princ). Takže rázne bolo ich prevádzkovanie hudobných dokonalosti, že sa dokonca obrátil nadol štipendium do Bostonu na super-prestížnej MIT, aby bolo možné sledovať jeho sen. Aspoň, že je to legenda vybudovala okolo tejto sofistikovanej interpreta. Smith sám neskôr tvrdil, že MIT bolo uvedené, pretože mal veľmi vysokú sobota skóre a jeho matka vedela prijímacie pracovníka. Ale tam bolo málo reálne šance na jeho prijatím, že by som povedal, ako "Bol som B-študent, ktorý sa C-úroveň práce. Občas bych ho vaku a získajte" A ". Napriek jeho rodičia 'rád, že nechcú ísť do školy rovnako - hudba bola hned jeho vec, a príde čas college, že by som už urobil obrovský úspech ju.

Dvojica hudba bol nepredvídateľný, radostný a pištivý čisté, ďaleko od nového Gangsta Rap, ktorá bola na začiatku jeho zadnej bloodied hlavu a bežných úspech bol-bezprostrednej blízkosti. Ich prvý singel, Dievčatá Nie je Nothing But Trouble (odber tému do I Dream Of Jeannie) bol hit v roku 1986 zvýšiť predaj svojho debutového albumu Rock The House a stal sa milionárom vo veku 18 rokov. Nechcel zostať bohatý na dlho, aj keď. Zabudnúť platiť dane, bol vyčistený, ktorú IRS a nútené budovať svoje šťastie znovu. Našťastie nasledovali ďalšie hity, vrátane albumu On je DJ, já jsem rapper, prvý hip-hop LP ísť dvojaký-platinovej. V roku 1989 budú prvýkrát v histórii vyhral Grammy za najlepší Rap výkonnosti trate Rodičia Prostě nerozumie, a dostala tri milióntiny volanie do vlastnej číslo 900 (americký ekvivalent 0898), prvýkrát v histórii zriadený pop hviezdy . A ďalšie Grammy získal v roku 1991 za skladbu Summertime a hity priebežne prichádzajúcich do Code Red, ich konečné albumu dohromady, v roku 1993. To samozrejme nebol koniec Bude to klepající kariéry. On by re-objaviť v roku 1997 sa debutové sólo LP, Big Willie Style, ktoré splodil so enorma-zasiahnutých dostání 'Jigga Wit It, a štrajk by sa opäť s rokom 1999 je mocný Willennium.

Ale v tejto dobe sa už bola na vrchole ďalšie profesie. Späť na konci osemdesiatych rokov, bol by som stretol jeden Benny Medina, ktorí mali nápad na situačné komédie o svoje skúsenosti v Beverly Hills. NBC sebrali možnosť, a vrhajú sa ako drzý, street-chytrý kluk komicky vyrovnať so životom v Los Angeles' najbohatšie oblasti, vyrobenej série s názvom Na čerstvé Prince Of Bel-Air. Show, čo je veľký úspech, trvalo šesť rokov, a dal sa nôh-hold v Hollywoode, sa film ponúka čoskoro prichádza hustá a rýchlo.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu