Nechýbalo veľa a na kasting SuperStar by ani neprišla. Nakoniec sa však z nej stala najúspešnejšia víťazka zo všetkých sérií, ktorej skladby sú dodnes pevnou súčasťou rádiových playlistov. Emma Drobná prijala pozvanie do podcastu Zoznam:sa a my sa tešíme, že vám rozhovor s ňou môžeme predstaviť na novej Hudba.sk.

"S Emmou som duchcil marsky ešte na kastingoch v Superstar, ale to, ako si na to spomenula ona v úvode podcastu, bol teda nečakaný zvrat. V Dánsku študovala dizajn, potom makala v londýnskych baroch a užívala si nezávislosť. Nie je to žiadna kráľovná konšpirácií ani narcistická influencerka. Svoju tvorbu berie vážne, je to pracant, pedant, dabovala dikobraza v rozprávkach, miluje varenie a keď je toho na ňu veľa, zájde bez hanby za svojou psychologičkou. Jej novinka s Richardom Müllerom je povinná jazda!" oceňuje moderátor Filip.

Pozerajte a počúvajte na: Zoznam.tv | Youtube | Spotify | Anchor.fm | Apple

Podcast Zoznam:sa vznikol v lete 2022 v spolupráci Hudba.sk, Predpredaj.sk a Zoznam.sk s hudobníkom Filipom Jánošíkom Lehotským, ktorý sa ujal roly moderátora. Medzi doterajšími hosťami podcastu boli Lasky zo skupiny Para, Juraj Benetin (Korben Dallas), Miro Jaroš, Zuzana Smatanová, herec, producent a scenárista Andy Kraus či Peter Cmorik.

Dajte si odber podcastu Zoznam:sa na Youtube a Spotify a nezmeškajte ďalšie zaujímavé rozhovory. 

Text: Hudba.sk

Súvisiaci interpreti: Emma Drobná