Hlavná stránka

>

Správy

>

Kryštof vydáva ďalší hit z platinového albumu Halywůd. Predstaví ho aj v Bratislave

Kryštof vydáva ďalší hit z platinového albumu Halywůd. Predstaví ho aj v Bratislave

Kryštof, videoklip Co bude pak, 2022
Zdroj: screenshot / Lipo
03.05.2022 - 13:30 | redakcia

Populárna česká skupina Kryštof pred pár dňami vydala už piaty singel zo svojho mega úspešného albumu Halywůd. Pieseň Co bude pak nesie posolstvo, že by sme mali žiť naplno a na koncertoch roztancuje nejedného fanúšika. Svoj zatiaľ najväčší koncert na Slovensku kapela odohrá už o mesiac na Lovestream Festivale!Kapela Kryštof si pre svojich fanúšikov pripravila ďalší singel z ich minuloročného, v poradí už ôsmeho štúdiového albumu Halywůd. Tentokrát sa vizuálneho spracovania dočkala tanečná pieseň Co bude pak, ktorá už na prvé počutie zaujme nielen chytľavými rytmami, ale aj nákazlivým refrénom, ako sme už u jednej z najpopulárnejších českých kapiel zvyknutí.

Videoklip sa točí okolo zamilovaného páru, ktorý v príbehu zistí, že nemá zmysel trápiť sa úzkosťami zo súčasnej situácie vo svete, ale je potrebné si užívať svoj život. "O čom pieseň naozaj je, nechám na každého poslucháča. Nech si dosadí svoj vlastný príbeh, obsadí vlastnú rolu, napíše vlastný scenár," vyzýva frontman kapely Richard Krajčo. "Fantázii sa medze nekladú. Tú som totiž nechal prúdiť naplno aj v dobe, keď som ju písal. A s rovnakou fantáziou, a najmä vášňou, ju vždy budeme hrať. Tak ako v klipe, ktorý pre nás nakrútil Lipo," dodáva spevák.


Raper a režisér Lipo, vlastným menom Jonáš Červinka, má na svojom konte úspešné videoklipy pre umelcov ako sú Xindl X, Sebastian, David Stypka alebo kapela Jelen. "Vedel som, že chalani z Kryštof majú vždy premyslené videoklipy. Chcel som tú výzvu prijať, a pritom do výsledku priniesť aj trochu novej estetiky a energie," vraví Červinka.

"Za posolstvom videoklipu sa skrýva, že aj v neľahkých časoch, kedy nás často zviera úzkosť z toho, čo sa deje vo svete, by sme nemali zabúdať žiť naplno. Niekedy stačí menej, než sa môže na prvý pohľad zdať. Na chvíľu sa odpojiť od nekonečného toku informácií a treba vyraziť len-tak spontánne do ulíc nočného mesta," dodáva o význame klipu.

Na skvelú šou, kde zaznie nielen najnovšia pieseň, sa môžu českí priaznivci kapely tešiť už v máji v dvakrát vypredanej pražskej O2 aréne alebo v lete na Kryštof Kempe naprieč celou republikou. Slovenských fanúšikov kapela poteší už v piatok 10. júna, kedy svoj koncert odohrá na bratislavskom Lovestream Festivale. V prvý deň trojdňového podujatia vystúpia na veľkom pódiu na futbalovom štadióne Tehelné pole aj IMT Smile, Lucie, Heľenine Oči a Čechomor.

Lístky na všetky tri dni Lovestream Festivalu:  

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol PR manažér Tomáš Karpel z vydavateľstva Universal Music. Správu sme upravili a doplnili.


Zdielať na Facebooku

Súvisiaci interpreti

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti