Hlavná stránka

>

Správy

>

Robo Opatovský a vokálna skupina For You odohrajú koncert v Trnave

Robo Opatovský a vokálna skupina For You odohrajú koncert v Trnave

03.08.2021 - 09:00 | redakcia

Rodné mesto speváka, skladateľa a gitaristu Roba Opatovského, Trnava, si 11. augusta vychutná zaujímavé hudobné spojenie. Po úspechu acapella remixu skladby Je nad slnko jasné s formáciou For You sa hudobníci dohodli, že bude základom ich spoločného vystúpenia vo Dvore Domu hudby M. Sch. Trnavského.


Trnavský koncert Roba Opatovského a formácie For You otvorí hudobný hosť Duo Live Guitars samostatným blokom skladieb zo 60. a 70. rokov, pričom do ich repertoáru patria skladby Boba Dylana, Beatles a ďalších. Toto duo tvoria Jozef "Laci" Pagáč a Pavel Opatovský, otec Roba Opatovského.

Hlavný program koncertu bude tvoriť spoločný program oboch headlinerov. "Pripravili sme si pre vás slovenské a svetové hity. Určite nevynecháme skladby ako Nenahraditeľná, Seňorita, Lady Carneval, You Raise Me a ďalšie," prezradil Andrej Mann z For You. "Samozrejme, spoločne zaspievame našu aktuálnu skladbu Je nad slnko jasné," povedal Robo Opatovský. Jeho fanúšikov určite potešia aj hity Keď muž miluje ženu, Modlím sa hudbou, Tancuj i staršie skladby ako Natália, Bolo to tak dávno a mnohé ďalšie.


"Príďte si vychutnať výnimočné spojenie Roba Opatovského a vokálnej skupiny For You. Dobre sa zabavíte nielen pri Robových piesňach, ale aj pri počúvaní svetových hitov v podaní hlasov speváčok a spevákov z For You úplne bez hudobných nástrojov," pozývajú na koncert For You. "Súčasťou koncertu je viacero hudobných prekvapení, ktoré verím, že potešia divákov," povedal Opatovský a dodal: "Rodáci moji, veľmi sa na vás ja aj môj otec Paľko tešíme. Koncerty v mojom rodnom meste sú vždy úžasné a majú príjemnú, domácu, rodinnú atmosféru. Ak si nájdete čas, určite sa spolu dobre zabavíme."

Robo Opatovský, For You (Katalin Lantos Borbély, Nika Barľáková, Milan Masiarik, Emil "Esso" Smoliga, Andrej Mann) a ich hostia Duo Live Guitars (Pavel Opatovský, Jozef "Laci" Pagáč) vystúpia v stredu 11. augusta o 19:00 vo Dvore Domu hudby Mikuláša Schneidera Trnavského v Trnave. Vstupenky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Andrea Čurná.

Foto: Marián Mancír


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti