Hlavná stránka

>

Správy

>

BuranoWski na Miss Slovensko podľahol ženským zbraniam. Napísal skladbu Žena

BuranoWski na Miss Slovensko podľahol ženským zbraniam. Napísal skladbu Žena

03.10.2018 - 09:50 | redakcia

Mladý spevák Tomáš Buranovský alias BuranoWski, ktorý naspieval jeden z najväčších slovenských hitov minulého roka Lúč, prichádza s novým singlom Žena. Tentokrát mu bola inšpiráciou ženská krása a tajné ženské zbrane. K romantickej piesni nakrútil aj videoklip.


Väčšina mužov sa domnieva, že voči ženským zbraniam dokážu byť imúnni, ale nie je tomu tak. Svoje o tom vie aj košický spevák BuranoWski, ktorý o tom dokonca zložil pieseň. Tento rok totiž vystupoval s piesňou Lúč na finálovom večeri Miss Slovensko 2018, kde sa to kráskami len tak hemžilo - a nielen medzi finalistkami. Bol to pre neho taký silný zážitok, že o ženskej kráse ešte v ten večer zložil pieseň.  

"Pesničku Žena som zložil po mojom vystúpení na Miss Slovensko 2018. Jednoducho som z toľkej krásy musel niečo urobiť, tak som chytil gitaru a zložil pieseň," prezrádza Tomáš. P
atrí medzi hudobníkov, ktorí si nielen skladajú hudbu, ale sami si píšu aj texty. Inak tomu nebolo ani pri novinke Žena. Skladba začína nenápadnou a intímnom prvou slohou v spojení hlasu a gitary, no po prvom refréne sa zmení na chytľavú popovú záležitosť s moderným beatom a originálnym aranžmánom. Postarali sa o to vyhľadávaní producenti zo štúdia LittleBeat, s ktorými BuranoWski spolupracoval prvýkrát.

"Musím sa priznať, že nahrávať s chalanmi z LittleBeat Studia je pre mňa splnený sen. Už dlhšie sledujem ich tvorbu a veľmi som s nimi chcel niečo urobiť. Chalani sú veľkí profesionáli, majú napočúvanú svetovú tvorbu a ich produkcia je na slovenské pomery veľmi dôsledná a detailná. Verím, že aj mojim fanúšikom sa bude páčiť to, čo sme spolu vytvorili," opisuje spevák svoje nadšenie zo spolupráce.


Videoklip sa nakrúcal v Košiciach. V hlavnej roli sa okrem Tomáša predstavila moderátorka rádia Europa 2 Michaela Kertészová, ktorú môžete poznať aj z TV Markíza. Jej krása, prirodzený zjav a bláznivá povaha presne zapadli do scenára. Úlohy režiséra a kameramana sa zhostil talentovaný Laco Rychtárik, ktorý pre BuranoWskeho nakrútil aj klip k pesničke Lúč.

"Klip sme nakrúcali v košickom hoteli Vila Terrasse. Prostredie bolo naozaj nádherné, musím tam niekedy vziať aj svoju manželku. Taktiež sa chcem majiteľom poďakovať za trpezlivosť a profesionálny prístup počas nakrúcania. Som presvedčený o tom, že ak by sa klip nakrúcal niekde inde, nedosiahli by sme rovnaký finálny efekt," hovorí spevák, ktorý sa pri príležitosti uvedenia skladby Žena rozhovoril aj o tom, ako on sám vníma krásu.

"Aj keď je dnešná doba plná materializmu a povrchnej krásy, tá skutočná krása, ktorú podľa mňa hľadá každý chlap, je inteligencia a cudnosť. Každý muž, ktorý sa chce usadiť, túži, aby jeho žena bola príjemná, pozitívna, starostlivá, obetavá a nežná. Rád by som vám všetkým ženám povedal, že ste všetky krásne také, aké ste, ale na skutočnej kráse musíme pracovať. Všetci, či ženy alebo muži. Krása je často stav, je to rozpoloženie. Ak je žena zdravo sebavedomá, uvedomuje si svoju skutočnú hodnotu a je pozitívna, tak je podľa mňa krásna. Preto želám všetkým ženám, aby sa im darilo byť krásne a nám mužom, aby sme boli schopní naše polovičky milovať skutočnou láskou," odkazuje všetkým ženám BuranoWski, ktorý je milujúcim manželom a otcom dvoch malých detí.

Po vydaní singla sa BuranoWski bude naplno venovať prípravám na novembrové koncerty Veselo a spolu, kde sa okrem neho predstavia aj Adam Ďurica s kapelou a Peter Bič Project. Každý z nich odohrá samostatný koncert, určite dôjde aj k zaujímavým spojeniam a fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo známych hitov, z ktorých niektoré dostanú celkom novú podobu.

Koncerty Veselo a spolu:

27. 11. (19:00) - Bratislava, Ateliér Babylon
28. 11. (19:00) - Košice, Spoločenský pavilón

Vstupenky:  Predpredaj.sk

Pozrite si BuranoWskeho vystúpenie na Miss Slovensko 2018:


Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla Ľuba Svatá z vydavateľstva Universal Music. Novinky BuranoWskeho môžete sledovať na jeho oficiálnych kanáloch na sociálnych sieťach
Facebook a Instagram.

Foto: Laco Rychtárik / koláž Hudba.sk


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti