Spevák Tomáš Bezdeda prichádza s novou vianočnou piesňou Krásne a veselé, ktorú vydal presne v deň svojich narodenín, vo štvrtok 2. decembra.

"Najprv som sa snažil zložiť muziku na kamarátov text, ale veľmi mi to nešlo a zrazu som zistil, že skladám úplne inú pesničku so svojím textom. Tak vznikla vianočná skladba Krásne a veselé, z ktorej sa veľmi teším pretože milujem Vianoce," uviedol Tomáš Bezdeda.

Atmosféru Vianoc v piesni dotvoril v spolupráci s renomovaným producentom Adamom Kurucom a detským speváckym zborom zo SZUŠ BRIOSO v Žiline pod dirigentským vedením Moniky Bažíkovej. "Mal som obavy, či to vôbec stihneme nahrať s detským zborom, ktorý som mal v hlave a presne som vedel som akoby mal znieť," spomína spevák.

Našťastie sa im skladbu podarilo nahrať dva dni pred lockdownom a dokonca k nej stihli natočiť aj videoklip v krásnom prostredí štúdia Birdland. V spojení s detským zborom, skvelou kapelou - Boris Lettrich bassgitara a Peter Miháľ bicie, má pieseň krásnu vianočnú atmosféru. Skladba je dostupná na všetkých digitálnych platformách.


Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Andrea Turčina. Text správy sme upravili.

Súvisiaci interpreti: Tomáš Bezdeda