Slovenská R&B speváčka Anita Soul zverejnila nový singel Vianočný zázrak, ktorý produkoval a aranžoval klavirista a producent Eugen Vizváry. O slovenský text sa postarala Alexandra Okálová a upravila ho Anita Soul. Do emotívneho videoklipu plného medovníčkov si speváčka pozvala rodinu a blízkych priateľov. Nechýbala jej mama, sestra a syn Marcus.

"Na Vianoce by nikto nemal byť sám," spieva v novom songu Vianočný zázrak speváčka a skladateľka Anita Soul. "Už minulý rok som si hovorila, že by som chcela vydať peknú vianočnú pesničku a tohto roku v októbri sme sa do toho aj pustili. S Eugenom sme zohratá dvojka a tvorí sa nám spolu dobre. Vieme, čo jeden od druhého môžeme očakávať a sme na rovnakej hudobnej vlne, čo je asi najdôležitejšie," hovorí speváčka.

Videoklip nakrútil a režíroval Juraj Škula, ktorý zachytil vianočnú atmosféru so všetkým, čo k nej patrí. "Nakrúcanie klipu je vždy náročná vec, keďže všetci chceme, aby to vyzeralo dobre. Tentokrát som si všetko riešila sama bez akejkoľvek produkcie. Aj styling bol v mojej réžii. Keďže sme prvú lokáciu mali u mojej sestry v jej krásnom dome, tak aj dekorácie a príprava celého priestoru bola na nás," prezradila Anita.

"Nádherné výzdoby som mala však vyrobené na mieru od Lp Handmade, a tak bolo oveľa ľahšie docieliť tú pravú vianočnú atmosféru. Hlavným korením tej naozajstnej vianočnej atmošky však boli deti, rodina a najbližší priatelia. Všetci boli ochotní a nápomocní, som im veľmi vďačná," vyznala sa speváčka, ktorá si klip chce uchovať ako pamiatku na krásne vianočné obdobie so svojimi blízkymi. Zahrali si v ňom jej mama, sestra, syn Marcus aj krstný syn Noel. Spolu s ďalšími milými deťmi Yasminy Taty vykúzlili nádhernú vianočnú pohodu.

"Deti boli najzlatšie na svete! Môj syn to zahral tak profesionálne, že som sama bola prekvapená, ako si s kamerou rozumie. Aj krstný syn Noel bol roztomilý, najmladší člen rodiny tam totiž nesmel chýbať. Teším sa, že sme ho stihli nakrútiť, keďže potom musel ísť spinkať. Chloe a Ryanko sú ostrieľaní profíci, kamera ich miluje a s Marcusom si veľmi rozumejú, ľúbime ich. Zvládli to na jednotku. A keď sme točili ostatné scény, pekne sa hrali v Noelovej detskej izbe," dodala.

Speváčka len nedávno vydala svoj tretí album s názvom Balans, ktorý obsahuje 17 nových autorských skladieb. Teraz sa už teší na Vianoce, ktoré považuje za najkrajšie obdobie v roku. "Vianoce sú pre mňa symbolom narodenia Ježiša Krista a zároveň požehnaním. Na Vianoce by nikto nemal byť sám a ja som šťastná, keď môžem tráviť tieto láskyplné sviatky s rodinou a s ľuďmi, ktorých ľúbim. Mám pocit, že na Vianoce aj tie najtvrdšie srdcia zmäknú a tak by to malo aj byť. Božia láska obmäkčí každé srdce, lebo je nekonečná," uzatvára Anita Soul.

Informácie a fotogafie redakcii Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková. Správu sme upravili.