Hlavná stránka

>

Správy

>

VIDEO: Majself, Jan Bendig a Rafew majú letný latino singel Keby bola moja

VIDEO: Majself, Jan Bendig a Rafew majú letný latino singel Keby bola moja

08.07.2021 - 14:30 | redakcia

Slovenský raper Majself zverejnil nový latino singel z očakávaného albumu Porcelán. Po úspechu titulnej skladby, ktorá odštartovala predaj albumu, predstavuje Majself letnú pieseň Keby bola moja v hudobnej spolupráci so spevákom Janom Bendigom a raperom Refewom.


Majself a Refew majú na konte už viacero spoluprác, no s Janom Bendigom spolupracoval raper prvýkrát. Novinka Keby bola moja vznikla pomerne rýchlo a mená hostí Majselfovi s producentom Fillipianom napadli ihneď po dokončení hudobného podkladu. Ten sa nesie v rytme populárneho latina, ku ktorému si Majself za posledné roky vybudoval vzťah a veľmi ho táto poloha baví. Singel zverejnil spolu s videoklipom, ktorý režíroval Dušan Krajčovič v štýle letnej latino párty.


Okrem predošlých videosinglov ako Vydržím stáť alebo Ruže s Kalim nájdu fanúšikovia na albume Porcelán aj doteraz nezverejnené spolupráce s hudobníkmi ako Tina, Lvcas Dope, Martin Císar, Dano Kapitán či Dominika Mirgová.

"Okrem týchto skladieb svoj oficiálny vizuál dostane aj slovenský hit Kométa v spolupráci so skupinou Desmod, ktorý aj s premiérou filmu mieri do kín. Celý album vznikal takmer dva roky a jednotlivé skladby sú ako črepy z rôznych časových období, ktoré v mojich očiach tvoria Porcelán," uzatvára Majself.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Jana Trellová. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti