Hlavná stránka

>

Správy

>

Finalistka SuperStar Dominika Lukešová debutuje ako Dommi so singlom Homeland

Finalistka SuperStar Dominika Lukešová debutuje ako Dommi so singlom Homeland

08.08.2020 - 11:00 | redakcia

Dominika Lukešová je finalistkou tohtoročnej Česko-Slovenskej SuperStar. Ihneď po skončení súťaže zamierila do štúdia, aby nahrala prvý oficiálny singel. Pieseň Homeland, ktorý už rotujú české rádiá, sa teraz dočkala aj vizuálnej podoby.


Režisér Štěpán Stewe Bárta z Unbeatable Records klip poňal ako prázdninový trip. "Bola to pre mňa ďalšia skúsenosť, natáčanie som si neskutočne užila," hovorí Dominika Lukešová, ktorá si do videa pozvala kolegu zo SuperStar Mikyho Hrbáčka. Príjemná popová pesnička znesie porovnanie so zahraničnou konkurenciou a má všetky parametre stať sa jedným z domácich hitov v Českej republike v druhej časti prázdnin. Už po dvoch týždňoch je v oficiálnom prehľade najhranejších česko-slovenských piesní na hranici prvej dvadsiatky.


"Všetko ide neuveriteľne rýchlo. Sotva skončilo finále SuperStar, už som bola v kontakte s chalanmi z Carsleepers a dohovárala nahrávanie," popisuje Dominika udalosti, ktorými momentálne žije. "Ťažko sa opisuje, čo cítite, keď prvýkrát počujete vlastnú pesničku v rádiu. Je to ohromné. A než sa stačíte poriadne nadýchnuť, šplháte na Říp, okolo pobehuje týpek s kamerou a nad hlavou vám krúži dron," smeje sa sympatická Dommi. A to je len začiatok. "Doma už si staviam malé štúdio, aby som mala možnosť zaznamenávať nápady a skúšať sama niečo produkovať. Rada by som, ak to situácia dovolí, čo najskôr začala vystupovať s vlastnými pesničkami," dodala.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Renáta Tomášová z vydavateľstva Warner Music.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti