Hlavná stránka

>

Správy

>

Editors majú ďalšieho predskokana. Vystúpia pred nimi aj Walter Schnitzelsson

Editors majú ďalšieho predskokana. Vystúpia pred nimi aj Walter Schnitzelsson

08.11.2018 - 12:00 | redakcia

Slovenská formácia Walter Schnitzelsson bude zahrievať fanúšikov pred vystúpením Editors na ich koncerte 26. novembra v bratislavskej Refinery Gallery. Skupina je tak už druhým ohláseným predskokanom, keďže Editors si privezú aj špeciálneho hosťa Andyho Burrowsa, bývalého člena skupiny Razorlight.


Walter Schnitzelsson je jedna z najpopulárnejších slovenských indie-rockových kapiel. Tento rok chalani pracujú na novom albume, preto ste ich naživo mohli počuť len zriedka, avšak na veľmi zaujímavých pódiách. Predstavili sa napríklad pred Depeche Mode na VOLT festivale v Maďarsku, otvárali hlavné pódium na Grape a vystúpenie pred kapelou Editors bude ďalším skvelým zážitkom.

"Robiť predkapelu takejto skupine nie je jednoduché, ale na toto vystúpenie sa mimoriadne tešíme, Editors patria medzi naše obľúbené kapely. Tento rok sme kvôli nahrávaniu nového albumu Sugar Kids Won't Stop Screaming vystupovali menej, ale na fakt výborných pódiách a toto bude rozhodne parádna koncertná bodka za rokom 2018," teší sa líder kapely Jozef Rezník.  


Editors sľubujú parádnu jazdu

Editors vystúpia v pondelok 26. novembra v Refinery Gallery ako darček k narodeninám Rádia_FM. Na bratislavskom koncerte odznejú okrem piesní z nového albumu Violence, ktorý vyšiel v marci, aj ich notoricky známe hity ako MunichPapillon či Blood.

"Viem, že na Slovensku máme veľa fanúšikov, veľmi rád spomínam na vaše parádne festivaly a teším sa aj na náš samostatný koncert po dlhých rokoch. Sľubujem, že to bude parádna jazda," pozýva na koncert charizmatický spevák Tom Smith.

Album Violence vyšiel tri roky od ich poslednej nahrávky In DreamPodľa Smitha sa kapele na novinke podarilo dosiahnuť doteraz najvyváženejšiu zmes gitarovej a elektronickej tvorby. Nahrávka obsahuje celkovo deväť skladieb, ktoré podľa speváka spája "potreba spojenia ľudstva vyjadrujúca únik z okolitého sveta".

Vstupenky:  Predpredaj.skRedakciu Hudba.sk informovala usporiadateľská agentúra XL entertainment. Tlačovú správu sme upravili a doplnili. 

Foto: PR


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti