Speváčka Kate Nash predstavila nový singel Change, v ktorom spieva o tom, že "verí v nový začiatok". Novinka je prvou vydanou skladbou po podpise zmluvy s nezávislým vydavateľstvom Kill Rock Stars. Zmluvu podpísala to viac ak desiatich rokoch absolútnej nezávislosti v hudobnom priemysle. Teraz hovorí o novej etape svojej kariéry.

"12 rokov nezávislosti ako umelkyne ma naučilo tak veľa. Dalo mi to silnejší pocit seba samej a nepopierateľný záväzok k mojej práci. Prinútilo ma to čeliť jedinečným výzvam a praktizovať disciplínu v súvislosti s mojím umením. Som tak nadšená, že si môžem vziať so sebou každú lekciu do tejto novej kapitoly, keď podpíšem zmluvu s Kill Rock Stars, ktorí sú tak dôležitým nezávislým vydavateľstvom s neuveriteľnou hudobnou históriou a dokonalým hudobným vkusom."

"Change je o vzťahoch a o tom, ako sa neustále vyvíjajú. Na udržanie dobrých vzťahov je potrebné neustále úsilie. Nemôžete sa uspokojiť s ostatnými, ani so sebou. Ale musíte sa tiež naučiť akceptovať, keď sa vzťah skončí, či už je to romantický vzťah, priateľstvo alebo pracovný vzťah alebo dokonca niečo vo vás, čo sa stalo nejakým spôsobom toxické alebo negatívne. Veci sa končia a je to v poriadku," uviedla speváčka vo vyhlásení o novinke, v ktorej otvorene spieva o vysporiadaní sa s beznádejou v každodennom živote a prijatí zmeny, ktorá bude nasledovať.

"Moja mama mi vždy hovorila, aby som sa na to vyspala, ak som mala s niečím problémy, vždy hovorila, že bude ľahšie riešiť to ráno a táto myšlienka ma stále utešuje. Keď vyjde slnko, je nový deň a je tu nová príležitosť urobiť zmeny, ustlať si posteľ, urobiť si šálku kávy a byť k sebe úprimný," dodala.

Text: Hudba.sk (zdroj: Music-news.com)