Hlavná stránka

>

Správy

>

Speváčka Andie J zverejnila nočný videoklip k novinke My Energy

Speváčka Andie J zverejnila nočný videoklip k novinke My Energy

10.05.2021 - 15:00 | redakcia

Prešli tri mesiace od vydania debutového EP a Andie J už prichádza so svojím druhým videoklipom k piesni My Energy. Pod sviežou a chytľavou skladbou je opäť podpísaný spevák kapely King Shaolin a producent Domi Stoff. Jemnosť a energiu, ktoré sa spájajú v hlase talentovanej speváčky, dopĺňa vkusný vizuál s atmosférou tajomnej noci.


"Skladbu My Energy som napísala pred dvomi rokmi. Prišla som žiť do pre mňa nového mesta, kde som v podstate nikoho nepoznala. Bolo to pre mňa obdobie, v ktorom som sa hľadala, čakala, čo sa udeje. Tak ako aj v texte spievam, všetko bolo čierno-biele. Som melancholický typ, takže samota mi často vyhovuje. Keď sa vo mne začne objavovať extrovert, začne sa to biť, a tak vznikol aj tento text," objasňuje Andie J vznik piesne.

O produkciu a profesionálnu mixáž sa postaral Domi Stoff (King Shaolin Studios), mastering mal na starosti renomovaný český producent a zvukový majster Ecson Waldes z Biotech Studios.


Nakrúcanie videoklipu prebiehalo pod režisérskou taktovkou Juraja Skulu v štyroch lokáciách. Každá so sebou nesie iný nádych, no zároveň udržuje jednotnú formu. "Chceli sme stvárniť presné pocity, ktoré sa odohrávali aj počas písania tejto skladby. Pocit samoty, ale zároveň nádeje a očakávania," objasňuje speváčka. "Juraj je neskutočne šikovný režisér a som veľmi rada, že som mala možnosť s ním pracovať. Všetko prebiehalo absolútne profesionálne a bola to pre mňa výnimočná skúsenosť. Chcela som niečo vkusné, vizuálom nadčasové a chcela som tam byť hlavne sama sebou."

Všetky zábery sa podarilo natočiť za jednu noc. Keďže platil večerný zákaz vychádzania, zábery z exteriéru sa museli točiť až nad ránom. "Bolo to náročné. Keď sme mali zábery z interiéru hotové, pustili sme sa na zábery z auta. Okolo siedmej ráno začal náš komparzista Martin zaspávať a radšej nebudem spomínať, pri ktorých záberoch už úplne spal," dodáva so smiechom mladá speváčka a nádejná autorka. Pri tvorbe nového videoklipu však zažila aj nekomfortné situácie. "Pri záberoch so západom slnka mali všetci oblečené dve bundy, samozrejme okrem mňa. Neskutočne fúkal studený vietor. Myslela som, že zamrznem. Bol to boj tváriť sa, ako si to užívam a som plná energie."

Momentálne sa Andie J snaží čo najviac tvoriť, zdokonaľovať sa v písaní textov a skladaní melódií. Ako prezrádza, pripravuje ďalšie single. "Mám toho na pláne dosť, no človek niekedy chce ísť naplno a stále ho niečo brzdí. Vždy si hovorím, že je všetko, ako má byť, a tak je to určite aj teraz. No a samozrejme sa budem tešiť, keď sa začne nejaké koncertovanie," uzatvára.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol PR manažér Michal Neffe. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti