Hlavná stránka

>

Správy

>

Izraelčanka Victoria Hanna vystúpi v Bratislave na dvojkoncerte s K. Málikovou

Izraelčanka Victoria Hanna vystúpi v Bratislave na dvojkoncerte s K. Málikovou

11.02.2020 - 14:00 | redakcia

Keď ju v apríli 2016 ohlasovali ako účinkujúcu na Colours of Ostrava, písali o nej ako o "jednom z najlepšie strážených hudobných tajomstiev Izraela". Kariéra excentrickej hudobníčky Victorie Hanna sa odvtedy ďalej rozvíjala, pred dvoma rokmi vydala debutový album a ten príde predstaviť aj na Slovensko. V rámci koncertnej série Dobrý výber sa predvedie v bratislavskom MMC.


Victoria Hanna zaujala v roku 2015 skladbou Aleph Bet, ktorá sa stala virálnou na Youtube a dodnes má viac než 1,8 milióna pozretí. Jej ďalší hit 22 letters zase onálepkovali ako kabalistický rap. Vyštudovaná herečka a matka troch detí vo svojej tvorbe kombinuje židovský mysticizmus, dadaistický surrealizmus a ostrý feminizmus. Rodáčku z Jeruzalema je na hudobnej scéne naozaj vidieť a počuť, čoho dôkazom je aj to, že prestížny magazín Forbes ju zaradil medzi najvplyvnejšie ženy Izraela.


V Bratislave sa Victoria Hanna predstaví 14. marca a v ten istý večer sa na pódiu Majestic Music Clubu objaví aj jeden z najzaujímavejších zjavov slovenskej scény - speváčka, muzikantka a skladateľka Katarína Máliková. Po niekoľkých mesiacoch sa tak vráti na miesto, kde len koncom novembra uviedla do života svoj ospevovaný druhý album Postalgia. Ten je horúcim kandidátom na zisk poslucháčskej aj novinárskej ceny Album roka na blížiacich sa Radio_Head Awards.


Vstupenky na tento výnimočný večer sú v predaji za 12 eur. Po vypredaní prvej série sa cena zvýši na 15 eur a neskôr na 17 eur. Miesta na sedenie sú za 19 eur. Dvojkoncert bude súčasťou spomenutej série Dobrý výber. ktorú z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia a SOZA. V rámci nej už MMC hostil Benjamina Clementinea, Apparata, The Asteroids Galaxy Tour, Lamb, Movits, The Young Gods a HVOB.

Viac info o koncerte: Facebook event

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol PR manažér Ján Papač. Tlačovú správu sme upravili a doplnili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti