Už tento víkend vypukne festival Hody Trebatice pri Piešťanoch. 13. a 14. augusta 2021 na motokárovej dráhe v Trebaticiach zahrajú kapely Horkýže Slíže, Hex, Inekafe, Gladiator, Konflikt, Sematam a mnohé ďalšie. Malí aj veľkí sa zabavia na kolotočoch a hlad zaženiete v gastrozóne. Fanúšikovia behu sa zase môžu zapojiť do Festivalovej bežeckej fiesty.

Hody Trebatice ponúkajú už tradične skvelú zábavu, atrakcie aj sprievodný program pre celú rodinu. Festival sa koná v piatok a sobotu 13. a 14. augusta a areál festivalu otvorí svoje brány už o 13:30. Vstupenky na festival si môžete kúpiť v sieti Prepredaj.sk, na Obecnom úrade Trebatice a v kaviarni Lokáll v Piešťanoch.

Fanúšikovia slovenského pop rocku sa môžu tešiť na nitriansku stálicu Gladiator, ktorá si Hody Trebatice obľúbila. "Máme pripravený nový koncertný program zo starších aj novších pesničiek. Samozrejme zahráme aj našu novinku Nechcem o teba prísť. Bude to rockový koncert so všetkým, čo k tomu patrí. Kontakt s našimi fanúšikmi nám veľmi chýbal, o to viac si teraz užívame letné koncerty a festivaly, kde sa spolu zabavíme. Na jeseň a zimu chystáme turné, tak veríme, že sa všetko podarí podľa plánu," teší sa spevák Miko Hladký.

Okrem Gladiatoru na Hodoch Trebatice zahrajú kapely Hex, Horkýže Slíže, Inekafe, Konflikt, Slniečko, The Youniverse, Los Brados, Bullet Holes, No ControlMF či funky skupina Sematam z Nitry. "Je to skvelý festival, na ktorom sme už niekoľkokrát hrali a vždy to stálo za to. Aj tentokrát vám prinesieme trochu nitránskeho neakustického funky. Nebudú chýbať šlágre ako De ste?!, Ja a ty, Nebezpečne dobrá alebo PVD a tešiť sa môžete aj na najnovší singel Bomba, ktorý sme zmajstrovali v spolupráci S Hudbou Vesmírnou. Príďte si zatrsať na Hody Trebatice," pozýva líder Sematam Marek Kutnár.

Pre návštevníkov budú otvorené dva vstupy a dve parkoviská. "Každý návštevník bude musieť mať so sebou platný negatívny test v prípade, že nie je zaočkovaný alebo neprekonal Covid v predchádzajúcich 180 dňoch. Test akceptujeme AG nie starší ako 12 hodín, PCR test nesmie byt starší ako 48 hodín. Také sú nariadenia hygieny. Po zakúpení vstupenky či opáskovaní bude treba nahlásiť vaše celé meno a telefónne číslo pre prípad kontaktovania. Gastrozóna bude samostatná zóna a z nej nebude možné vynášať jedlo ani nápoje do zóny pred pódiom. Prosíme všetkých návštevníkov, aby dodržiavali platné nariadenia. Robíme to pre vás, aby všetko dobre dopadlo. Tešíme sa na vás," hovorí zástupca organizátora Martin Noga.  

Fanúšikovia športu sa na festivale môžu zapojiť do špeciálneho behu s názvom Festivalová bežecká fiesta. Deti sa zase môžu zabaviť na kolotočoch.

Vstupenky:  

Informácie a vizuály redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Nora Krchňáková. Správu sme upravili. 
Aktuálne informácie nájdete na stránke www.facebook.com/hodytrebatice.