Speváčka Ronie sa každou každou skladbou približuje k dlhoočakávanému albumu, ktorý vyjde už tento rok. Poslucháči na ňom nájdu single 2004, Lonely, Aaliyah či V búrke. Skladby inšpirované baladami z obdobia 2000s rokov tak čoskoro dostanú ucelenú podobu.

Teraz vydáva Ronie ďalšiu letnú novinku s názvom S kým si, ktorá sa nesie v štýle latin pop, ktorý  tanečne dotvárajú Zuzana Sluková, spoluchoreografka klipu, ktorá je členkou známej skupiny Ladylicious.

"So Zuzkou spolupracujem od klipu 2004 a neviem si ju vynachváliť máme veľmi podobné zmýšľanie, dokonca toto je už druhý videoklip kde sme spoločne tvorili finálnu choreografiu. Baví ma tento proces tvorby. Tentokrát som klipom aj tancom chcela vystihnúť emócie z leta a letnej lásky. Je tam cítiť túžba, vášeň, aj napätie. Presne o tom je aj pesnička S kým si. O iskre medzi dvoma ľudmi, ktorí sa nejako stále míňajú no cítia to napätie medzi nimi. Všetci sme si týmito pocitmi prešli, niektorí aj prechádzajú. Ten pocit napätia keď ešte nevieš na čom si. Presne o tomto to celé je," hovorí Ronie.

 

Okrem hercov má speváčka v klipe aj svojich najbližších kamarátov, kde atmosféru dotvára ľadové osvieženie Mrož, ktoré Ronie predstavila po vizuálnej stránke od jedného z najuznávanejších režisérov hudobných klipov, Martina Miku z Illuminate. Nanuky, ktoré pozná každý z nás sú práve vo svojej bezlaktózovej a vegetariánskej podobe pre Ronie to najlepšie letné osvieženie, keďže len nedávno riešila, že cez leto také niečo chýba. O hudobnú produkciu a mix master sa postaral jej dvorný hitmaker Maxo Šrámek.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytola Jana Trellová. Text správy sme upravili.