Hlavná stránka

>

Správy

>

ERØ prichádza so singlom Bez slov. Video natáčal na Dúhovom Pride

ERØ prichádza so singlom Bez slov. Video natáčal na Dúhovom Pride

15.08.2019 - 10:00 | redakcia

Po chytľavom debutovom singli Naspäť tam, prichádza spevák Erik Žigmund, ktorý si hovorí ERØ, s ďalším singlom. Novinkou Bez slov sa otvorene prihovára poslucháčom s výzvou, aby ľudí neposudzovali na prvý pohľad a vyhli sa zbytočnému škatuľkovaniu, pretože je normálne byť iný ako ostatní.


S produkciou skladby Bez slov pomohol nováčikovi na scéne Erik "Losos" Horák v jeho bratislavskom štúdiu Lososound. Na texte, aranžmáne skladby, speve, gitare a scenári klipu sa podielal sám ERØ. Na husliach a cajone hrá Miroslava Čonková.

Talentovaný spevák a hudobník v skladbe Bez slov tvrdí, že je normálne, keď sa človek nevie zaradiť alebo keď je iný ako ostatní. Pohŕda krásou, váži si skôr vnútro človeka. Snaží sa o to, aby sa ľudia neposudzovali hneď na prvý pohľad. Videoklip sa natáčal aj na Dúhovom Pride v Bratislave, kde tento rok vystupoval ako hosť.


Erik Žigmund pochádza z Trenčína, je študentom hry na gitare na VŠMU v Bratislave a popri škole skladá hudbu, v ktorej sa miešajú žánre ako folk, jazz, indie rock, pop a R&B. Okrem gitary hrá aj na klavíri a spieva. Medzi jeho najväčšie inšpirácie patria Amy Winehouse, ZAZ či Stevie Wonder.

Hudbe sa venuje odmalička, ale skladá a koncertuje dva roky. Zložil už viac ako 40 skladieb, ktoré sa chystá postupne nahrať v štúdiu. Taktiež skladá hudbu do rôznych študentských filmov. Spolupracuje aj s Borekom Suchánkom alebo Juliánou Hamranovou.

Redakciu Hudba.sk informoval Erik Žigmund. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti