Hlavná stránka

>

Správy

>

Dominika Mirgová praje Šťastné a veselé. Vypočujte si jej vianočnú novinku

Dominika Mirgová praje Šťastné a veselé. Vypočujte si jej vianočnú novinku

15.12.2014 - 13:00 | redakcia

Po provokatívnej skladbe Hore a milej správe o svojom tehotenstve, zverejnila Dominika Mirgová nečakane novú pieseň. Tentoraz sa rozhodla fanúšikom brnknúť na vianočnú strunu a nahrala singel Šťastné a veselé. Sprevádza ho aj jednoduchý štúdiový videoklip.


"Tento rok som si plnila svoje dávne sny. Napísala som singel Vám, kde som si zarapovala, nahrala odvážny videoklip Hore, so snúbencom sme sa dozvedeli tú najkrajšiu správu a okrem toho sa mi na poslednú chvíľu podarilo dať dokopy aj pravý vianočný song," prezradila Dominika Mirgová. Keďže sama miluje prekvapenia, pesničku Šťastné a veselé predstavila fanúšikom bez ohlásenia. "Neavizovali sme vianočný singel. Rozhodla som sa na poslednú chvíľu, že by som chcela stihnúť vianočnú pesničku. Miro Jaroš ju napísal za dva dni, na tretí deň sme ju nahrali, o dva dni natočili jednoduché video a Šťastné a veselé boli na svete," doplnila.

Speváčka sviatky prežíva o to intenzívnejšie, že sa deň pred Vianocami narodila. "Chcela som, aby pesnička bola osobná. Dala som Mirovi námet, on dal dokopy krásny text, kde spievam aj o vločke. Tak mi hovorí mamina, lebo som sa narodila v deň, keď padal sneh," vysvetlila Dominika, ktorá napriek tehotenstvu neplánuje prestať pracovať. "Klubové koncerty na pár mesiacov odložím, no plánujem koncertovať dokedy sa bude dať, kalendár mám stále plný, aj keď je pravda, že po tomto decembri si rada na chvíľu oddýchnem. V januári pripravujem ďalší singel aj s videoklipom, potom naplno makáme v štúdiu, kde dávame dokopy môj tretí album, ktorý by som veľmi chcela stihnúť vydať čo najskor po pôrode," prezradila svoje plány vyťažená speváčka.

Vizuál piesne Šťastné a veselé nakrútil Roman Reissmuller, s ktorým Dominika spolupracuje dlhšie: "Je to talent a pracuje veľmi rýchlo, čo si v tomto prípade extrémne cením." Klip má podobu jednoduchého štúdiového videa, v ktorom Dominiku sprevádzajú talentovaní muzikanti Marek Danko na klavíri a Peter Fajta na husliach.


Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytol Michal Šefčík z Galgan Music.

Foto: Roman Reissmuller


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti