Mladá speváčka Ariana Grande si splnila sen. Dnes vychádza spolupráca s jej hudobnou ikonou Mariah Carey. "Nemôžem uveriť slovám, ktoré píšem... remix Yes, and? s jedinou kráľovnou môjho srdca a celoživotnou inšpiráciou Mariah Carey vychádza už tento piatok! Naozaj neexistujú slová, ktoré by na to stačili," oznámila na sociálnej sieti.

"Ďakujem ti zo srdca za tento splnený sen a za to, že si svojou brilantnosťou a mágiou posypala moju malú pieseň, Mariah Carey. Znamená to pre mňa viac, ako som kedy dokázala vyjadriť a nemôžem sa dočkať, kedy to všetci budú počuť! Milujem ťa navždy," vyznala sa zo svojej vďačnosti Ariana Grande deň pred zverejnením remixovej verzie Yes, and?.

Yes, and? je pilotný singel albumu Eternal Sunshine, ktorý vychádza už 8. marca. Ariana Grande na sociálnych sieťach prezradila, že by mal byť konceptuálny. Odhalí jej zraniteľnosť a emotívnosť, pričom jednotlivé skladby sú "zvýraznené kúsky toho istého príbehu a tej istej skúsenosti".

Reakcia Mariah Carey prišla čoskoro: "Som nadšená, že sa k tebe pripájam remixe Yes, and? Toto je magický moment. Milujem ťa – MC."

Ariana Grande zároveň potvrdila, že remix je poslednou ochutnávkou z albumu Eternal Sunshine pred jeho marcovým vydaním.

Text: Hudba.sk (zdroj: Nme.com)