Hlavná stránka

>

Správy

>

Robo Opatovský bude počas leta pracovať aj oddychovať

Robo Opatovský bude počas leta pracovať aj oddychovať

16.06.2019 - 15:00 | redakcia

Slovenský spevák Robo Opatovský bude počas leta pracovať i oddychovať. "Práve v tomto období veľa hrám s mojou kapelou na mestských a obecných dňoch a akciách v rámci Kultúrneho leta. Na základe úspechu pesničky Tancuj! zároveň na leto vyjde remixovaná verzia v spolupráci s producentom Marekom Šurinom," poznamenal v rozhovore pre agentúru SITA.


"Pred mesiacom som odprezentoval môjmu novému vydavateľstvu demá, a teším sa, že z nich už vybrali aj novinku na jeseň. Nemôžem prezradiť viac, ale spolupracoval som na nej s novým, veľmi talentovaným textárom Martinom Chudíkom. Baví ma to. Milujem to, čo robím, a robím to, čo milujem. Je to úžasné, že moja práca je moje hobby," dodal. 

V júli zároveň spevák berie rodinku na dovolenku k moru a s dcérkou Hankou plánujú trochu cestovať aj po Slovensku. "Rád by som v tomto období navštívil viaceré slovenské mestá a popozeral si pamiatky. Určite chcem Hanke ukázať Spišský hrad opradený rôznymi povesťami a chcem ju zobrať na miesta, o ktorých jej čítam rozprávky. A na začiatku júla beriem moje baby na dovolenku do Slovinska,"prezradil.

"Som rodinný typ, takže chcem celé prázdniny stráviť so svojou rodinou," podotkol Opatovský, ktorý nedávno okrem hudby a cestovania prepadol aj ďalšej vášni – otužovaniu. "Od jari sa otužujem, každý deň robím dychové cvičenia podľa Wim Hofovej metódy - tri, štyri série za sebou a následne idem do studenej sprchy. Už v nej vydržím päť minút," pochválil sa. "Budem v tom pokračovať aj na jeseň," dodal.

Sympatický spevák celkovo na svojich sociálnych sieťach prezentuje zdravý životný štýl. "Mám obrovské šťastie, že mi moja žena každý deň varí z čerstvých surovín, popri tom cvičím s vlastnou váhou a do toho otužovanie. Je to môj ranný rituál, no v mojich 47 rokoch mi už, myslím, nič iné nezostáva," dodal.

Zdroj: SITA
Foto: Lenka Filipeje


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti