Hlavná stránka

>

Správy

>

The Minority predstavuje nový album Till The End Of The Line

The Minority predstavuje nový album Till The End Of The Line

17.08.2019 - 11:00 | redakcia

Bratislavská punk-rocková kapela The Minority, ktorá patrí medzi tie novšie zoskupenia pochádzajúce z nášho hlavného mesta predstavuje svoj debutový album s názvom Till The End Of The Line. Prvým singlom z menovaného albumu je pieseň Run And Hide, ku ktorej kapela zverejnila aj lyric video.


Album obsahuje 15 piesní a po hudobnej stránke prezentuje smerovanie a tvorbu kapely, ktorá sa pohybuje v rámci rocku, punk-rocku a veľmi zľahka sa dotýka aj žánrov ako rock and roll, folk či country. Ako samotní členovia hovoria: "Skladby na albume odrážajú to, čím žijeme, čo nás teší a robí nám radosť v kontraste s tým, čo nás naopak trápi a volá po zmene. Nechceme napraviť svet, ale robiť hudbu čo nás baví a robí nás šťastnými a túto energiu odovzdávať ďalej divákom a priniesť do ich životov momenty, pri ktorých zabudnú na tú každodennú všednú realitu."


Prvým singlom z menovaného albumu je pieseň s názvom Run And Hide, ktorej tému skvele podporuje aj lyric video zachytávajúce život na hrane medzi tým čo je ešte v medziach zákona a čo už nie. Vzhľadom na to, že prázdniny a leto sú stále v plnom prúde, sa kapela rozhodla hneď vypustiť aj ďalší letný singel s názvom Rhythm Of Holiday. Práve počas prázdnin si podľa hudobníkov treba predovšetkým užívať, baviť sa, vychutnávať jedinečnú atmosféru leta a žiť bez starostí v "rytme prázdnin".

Album je dostupný vo všetkých popredných online obchodoch ako sú: iTunes, bandcamp, Spotify a Deezer. Jednotlivé lyric videá k ďalším singlom z albumu sa budú postupne objavovať na oficiálnom YouTube kanáli kapely The Minority Band.


Informácie a foto pre Hudba.sk poskytol Peter Jarábek. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti