Hlavná stránka

>

Správy

>

Česká verzia detského muzikálu Madagaskar mieri na Slovensko

Česká verzia detského muzikálu Madagaskar mieri na Slovensko

19.05.2017 - 15:00 | redakcia

Václav Noid Bárta, Michaela Nosková a Roman Tomeš natočili v Hudobnom divadle Karlín videoklip k muzikálovej verzii slávneho animovaného filmu Madagaskar. Českí speváci patria medzi hlavných predstaviteľov detského muzikálu, ktorý sa v novembri predstaví aj v Košiciach a Bratislave.


Javisková verzia je adaptáciou prvého dielu filmového megahitu Madagaskar s pôvodnou hudbou, ktorú zložili George Noriega a Joe Someillan - držitelia ocenenia Grammy a autori piesní pre Rickyho Martina, Shakiru či Jennifer Lopez. Na všetky deti sa už teraz tešia známe filmové postavičky - lev Alex, zebra Marty, žirafa Melman, hrošica Glória, kráľ Jelimán, jeho radca Maurice, roztomilý lemur Mort a samozrejme neodmysliteľní tučniaci z Madagaskaru - Rico, Vojín, Kowalski a veliteľ Skipper.  

Dobrodružstvo najlepších priateľov z newyorskej zoologickej záhrady sprevádza hit I Like to Move It / Já tak rád trsám, trsám, ktorý pre českých a slovenských malých divákov naspieval Václav Noid Bárta. Ten v muzikáli stvárňuje najznámejšieho lemura na svete - kráľa Jelimána. V ďalších úlohách sa predstavia Roman Tomeš ako lev Alex, Petr Ryšavý ako zebra Marty, Tomáš Smička ako Melman a Michaela Nosková ako hrošica Glória. Všetci sa svojim malým divákom predstavujú už teraz vo videoklipe, ktorý vznikol pred pár dňami v českom divadle Karlín a pri ktorom bola poriadne roztancovaná nálada.  


Muzikál ponúka fanúšikom obľúbeného muzikálu strhujúci zážitok - kúzelnú výpravu, svetelnú show, veľkolepú choreografiu, prepracované kostýmy, známe pesničky, ale aj dojemný príbeh. Dobrodružná cesta zo ZOO v New Yorku až do divočiny na Madagaskare poteší svojím muzikálovým spracovaním deti a ich rodičov 24. novembra v Košiciach a 26. novembra v Bratislave.

Do češtiny adaptované predstavenie Madagaskar - muzikálové dobrodružstvo príde na Slovensko po prvýkrát a v oboch mestách sa uskutočnia po dve predstavenia.

Vstupenky:  Predpredaj.sk

Zdroj: PR článok


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti