Hlavná stránka

>

Správy

>

Zuzana Smatanová v novom klipe pootvorila Dvere do svojho súkromia

Zuzana Smatanová v novom klipe pootvorila Dvere do svojho súkromia

Zuzana Smatanová 20.01.2012 - 15:43 | redakcia

Zlatá slávica Zuzana Smatanová prichádza s novým videoklipom. Obrazovú podobu dostala titulná skladba z nového albumu s rovnomenným názvom Dvere. Speváčka vo videu plnom amatérskych záberov odhaľuje zákulisie svojej kapely, ciest a koncertov.


V novom klipe sa Zuzana Smatanová predvedie v polohách, v akých sa doposiaľ nepredstavila. Ukáže, ako sa pripravuje pred koncertom, ako skúša s kapelou alebo nakrúca klip. "Takýto klip som chcela urobiť už veľmi dávno, ale doteraz k nemu nebola vhodná pesnička. Teraz som zistila, že skladba Dvere je ideálna. Myslím si, že súhra videa a audia sa podarila," uviedla pre médiá speváčka.

Nápad zostrihať videá z ciest a koncertov prišiel od samotnej speváčky, ktorá ich má plný archív. Pri výrobe pomáhal 27-ročnej hudobníčke zvukár Peter Výboch. Celý klip vznikol za dva dni a obsahuje vyše 80 súkromných videí. "Všetky videá v klipe sú nakrútené mojou malou kamerou, ktorú nosím všade so sebou. Trochu to ovplyvnilo kvalitu obrazu, ale práve to dodáva tomu videoklipu zo zákulisia čaro. Vo vyše trojminútovej pesničke sa dá vidieť, aký zaujímavý život občas žijem. A mňa taký život naozaj baví," dodáva Zuzana.

Zuzana Smatanová - Dvere

Videoklip predstavuje v podstate prierez súkromného a kapelového života speváčky za uplynulé tri roky. Smatanová sa v ňom objaví nielen v zákulisí ale aj na pódiu. Koncertné zábery sú z Gemini Joj Tour 2010. "Tento videoklip venujem všetkým mojim fanúšikom a fanklubu. Ale aj chalanom z kapely, s ktorými mi je fajn už deväť rokov. A všetkým bezprostredným ľuďom, ktorí majú radi smiech a svoj život," dodala.

Skladba Dvere pochádza z piateho štúdiového albumu s rovnomenným názvom, ktorý speváčka vydala v októbri minulého roku. Producentsky sa ho ujal Maroš Kachút, ktorý produkoval doteraz všetky Zuzanine albumy od roku 2003. Ten najnovší ponúka desať piesní, ktoré nahrala s kapelou v zložení Maroš Kachút, Palo Smolka, Braňo Jelen a Dušan Kulich. Na husle zahral hosť, producent a skladateľ Slavo Solovic.

Informáciu pre TASR poskytla Nora Krchňáková so spoločnosti Propaganda House.

Zdroj: TASR
Foto: Jakub Gulyáš


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti