Popová diva nazvala svoj nový album 'X'. Keďže ide o album s poradovým číslom desať, zdanlivo ide o názov s jednoduchou logikou – desiaty album pomenovaný rímskym znakom pre číslo desať.

Za pomenovaním albumu 'X' sa však môže skrývať aj niečo hlbšie. Rovnaký názov totiž mal i album rockovej kapely INXS z roku 1990. Práve frontman tejto kapely, Michael Hutchence, bol v prvej polovici 90-tych rokov priateľom Kylie a pomohol jej dozrieť z nevýrazného "dievčaťa od vedľa" na sebavedomú sexi ženu a dance-popovú hviezdu. Ďalším pozoruhodným faktom je, že speváčkin album 'X' má vyjsť koncom novembra a práve 22. novembra uplynie presne 10 rokov od Hutchenceovej smrti.

Kylie sa s ním ešte pred jeho smrťou stihla rozísť po tom, ako prišla na jeho milostný románik s dánskou supermodelkou Helenou Christensen. Rozchod a neskôr i jeho smrť však prežívala veľmi ťažko. Už pred pár rokmi priznala, že verí, že ju jeho duch sprevádza: "Michael tu stále je, viem to. Ľudia si môžu myslieť, že som blázon, ale ja cítim jeho prítomnosť. Je to veľmi osobné. Dáva na mňa pozor a je preňho typické, že ho cítim práve vtedy, keď ho potrebujem najviac. Nie je to strašidelné, mňa to uisťuje aj keď sila jeho prítomnosti môže byť desivá."

Hutchence zvykol tvrdiť, že jeho obľúbeným koníčkom bolo "kazenie Kylie" a napísal ešte počas ich vzťahu o nej aj skladbu s názvom 'Suicide Blonde'. Možno mu to chce teraz Kylie oplatiť na novom albume. Jeho prvým singlom bude skladba '2 Hearts', ktorá vyjde 3. novembra digitálne a 10. novembra na CD nosiči. V rádiách by sa však mala objaviť už v polovici októbra.

Zdroj: Undercover.com.au, wikipedia.org