Britská indie kapela Hard-Fi nahrala cover verziu popového hitu 'Toxic'. Tvrdia, že v záujme jej vlastného zdravia bude lepšie, keď si ju Britney Spears nevypočuje.

Skupina nahrala skladbu pre kompiláciu 'Radio 1. Established 1967', ktorou britské Radio 1 oslávi 40. výročie. Album, ktorý vyjde 1. októbra, bude obsahovať jednu skladbu pre každý rok existencie rádia. Nepôjde však o originálne skladby ale o exkluzívne cover verzie v podaní známych hudobníkov. Na kompilácii tak nájdete skladbu Elton John – 'Your Song' v podaní The Streets, Mika predstaví svoju verziu hitu 'Can’t Stand Losing You' od The Police, nebude chýbať klasika Black Street - 'No Diggity' v divokej prerábke od Klaxons, a Natasha Bedingfield si zaspieva 'Ray Of Light' od Madonny.

4-členná punková úderka Hard-Fi sa postarala o remix skladby 'Toxic'. Hit Britney Spears pri tom dali dohromady so skladbou 'Brand New Cadillac' od legendárnych The Clash. Frontman Hard-Fi Richard Archer verí, že popová speváčka, ktorú tento týždeň opustil manažment, by túto verziu nenávidela. "Myslím, že to úbohé dievča už má dosť. Toto by mohol byť jej posledný klinec do rakvy." – povedal s dávkou irónie Archer.

Britney Spears má za sebou nie celkom vydarený comeback na MTV Video Music Awards a kvôli vyčíňaniu v posledných dňoch jej hrozí, že prehrá súdny proces o svoje deti v prospech bývalého manžela Kevina Federelinea. Losangeleský sudca jej tento týždeň dokonca nariadil, aby sa pravidelne podrobovala testom na drogy a odporučil jej spoluprácu s "rodičovským trénerom".

Zdroj: Nme.com, Mtv.co.uk