Hlavná stránka

>

Správy

>

Rádio_FM vydáva kompiláciu Nevydané_neslýchané

Rádio_FM vydáva kompiláciu Nevydané_neslýchané

11.07.2008 - 10:16 | Patrik Marflák

Rádio_FM pre svojich priaznivcov a pre priaznivcov dobrej, a hlavne novej slovenskej hudby, pripravilo s vydavateľstvom Slovenského rozhlasu, Slovak Radio Records, exkluzívnu kompiláciu Rádio_FM volume 2 - Nevydané_neslýchané.


Vydaním tejto kompilácie Rádio_FM nadväzuje na mimoriadny úspech vianočnej kompilácie, ktorá bola k dispozícii na stiahnutie z webovej stránky rádia (www.radiofm.sk). Kompilácia bude tentoraz na CD nosiči.

"Korešpondujúc s názvom, kompilácia obsahuje exkluzívne nahrávky pripravené špeciálne pre Rádio_FM, prípadne nahrávky doteraz nevydané a teda nepočuté", hovorí riaditeľ okruhu Dušan Vančo a zároveň dodáva, že Rádio_FM s radosťou podporuje slovenskú hudobnú scénu aj takouto formou. "Pričom nás mimoriadne teší záujem hudobníkov o tento projekt," dopĺňa Vančo.

Niektoré skladby na kompilácii predznamenávajú vydanie nových albumov (Hex, Tomáš Sloboda, You Coco, Billy Barman,...). Hudobníci ako napríklad Laco Lučenič, Dope Aviatros a Isobutane prispeli nahrávkami určenými výhradne pre kompiláciu Rádia_FM - Nevydané_neslýchané.

Kompilácia obsahuje nahrávky interpretov Modré Hory a Habbiel, Chiki liki tu-a a MC Etapa, Billy Barman, The Uniques, You Coco, Tomáš Sloboda, Hugo D'Gen a Minna Sihvonen, Karaoke Tundra, Laco Lučenič, Sako a Cliché, Hex, Noisecut, Isobutane, Dope Aviators, The Infants.

O grafické spracovanie sa postarala Pavlína Morháčová z grafického štúdia Komplot. Kompilácia je od dnešného dňa dostupná v predaji na webe Rádia_FM, na stránke www.radiofm.sk/cd, prípadne priamo v Slovenskom rozhlase. K dispozícii bude aj na festivale Bažant Pohoda.

Informácie pre Hudba.sk poskytla Alexandra Štullerová-Koreňová z Oddelenia pre styk s verejnosťou SRo.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti