Hlavná stránka

>

Správy

>

Taylor Swift "venuje" pieseň raperovi Kanyemu Westovi

Taylor Swift "venuje" pieseň raperovi Kanyemu Westovi

Taylor Swift 12.09.2010 - 16:52 | Miroslav Meňhert

Country speváčka Taylor Swift nakoniec na slávnostnom odovzdávaní MTV Video Music Awards, ktoré sa uskutoční dnes v losangeleskom Nokia Theatre, zaspieva vlastnú pesničku. Skladbu "venuje" raperovi a producentovi Kanyemu Westovi a minuloročnému incidentu na udeľovaní.


Len nedávno pritom hudobník na sociálnej sieti Twitter uviedol, že pre 20-ročnú speváčku zložil skladbu, o ktorej dúfa, že ju Swift odspieva, v opačnom prípade ju odprezentuje on. Podľa jeho slov si tak pieseň odspieva sám. Skladba country muzikantky by sa mala objaviť aj na jej v poradí tretej štúdiovke Speak Now, tá vyjde koncom októbra. West minulý rok prerušil ďakovnú reč Taylor Swift, ktorá zvíťazila v kategórii Najlepší ženský videoklip, so slovami: "Taylor, veľmi sa s tebou teším, ale musím ťa zastaviť, pretože najlepšie video všetkých čias má Beyoncé".

Šokovaná Swift svoju reč nedokončila a odišla z pódia. Publikum ju však aj tak ocenilo potleskom a Kanye West bol vypískaný. Neskôr jej priestor na dokončenie reči poskytla práve Beyoncé po svojom víťazstve v kategórii Najlepší videoklip roka (Single Ladies (Put a Ring on It)).

Hudobník po veľkej kritike svoj čin oľutoval a Taylor Swift sa niekoľkokrát ospravedlnil. "Po tom incidente mi niektorí ľudia priali smrť. Musel som sa cez to preniesť, ale bolelo to. Veľmi to ľutujem a ešte raz sa chcem touto cestou Taylor ospravedlniť," vyhlásil prostredníctvom sociálnej siete Twitter 33-ročný raper a producent, ktorý v súčasnosti pracuje na svojom v poradí piatom štúdiovom albume Dark Twisted Fantasy a taktiež na spoločnom EP s raperom Jay-Z s názvom Watch The Throne.

--
Zdroj: SITA
Foto: Taylorswift.com


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti