Hlavná stránka

>

Správy

>

Skupina Kiss My Ex! zverejnila novinku Show me spolu s videoklipom

Skupina Kiss My Ex! zverejnila novinku Show me spolu s videoklipom

24.10.2021 - 09:00 | redakcia

Skupina Kiss My Ex! z Košíc zverejnila na všetkých streamovacích službách a na ich YouTube kanáli novú skladbu Show Me, ktorú zložili, nahrali a produkovali členovia skupiny. Mastering zabezpečil dvojnásobný držiteľ Grammy, Andrés Mayo, s ktorým už spolupracovali na skladbe Waves.


"Pesnička Show Me je pre všetkých, ktorí si tvrdohlavo idú za svojím snom a neboja sa bojovať za svoju lásku a vášeň. Presne také nadšenie môže na niekoho pôsobiť a niekedy dokonca aj pôsobí ako rebelanstvo. No je to len vysoko pozitívna energia a radosť zo života," opisuje novú skladbu speváčka Popa. Vznikol k nej aj videoklip v réžii a produkcii skupiny, ktorý nakrútil kameraman András Micsuda s asistenciou Adama Známa. Nakrúcali ho v Košiciach deň pred tohtoročným Medzinárodným maratónom mieru.

"Do klipu sme si pozvali ľudí, ktorí, presne tak ako my, milujú to, čo robia. Tanečné a herecké úlohy si zahrali mladé a veľmi talentované dievčatá z D.S. Studia. Hlavnú mužskú úlohu stvárnil Matúš Dzuro, ktorý je aj napriek svojmu mladému veku priekopníkom trickingu na Slovensku. Spolu s kamarátmi predvádza akrobatické kúsky, ktoré doslova vyrážajú dych," hovorí o novom klipe LeZlee.

Okrem tanečníkov a trickerov sa na výsledku videoklipu výrazne podieľala aj Laura Klema a.k.a. Nice&Nasty, ktorá navrhla a ručne vyrobila celý outfit. "Tak ako pri predchádzajúcich klipoch sme sa aj teraz držali filozofie upcyclingu. Použili sme iba naše staré oblečenie a veci zo second handu, ktorým Laura dala úplne nový život," dodáva na záver Peter.


Skupinu Kiss My Ex! z Košíc tvoria speváčka Iveta "Popa" Karičková, klávesák Ladislav "Lezlee" Znám a gitarista Peter Klema. Do pozornosti ich uviedla už prvá skladba Waves, v ktorej naplno rozvinuli svoju lásku k popu a tanečnej hudbe osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Ich spojenie nostalgickej atmosféry s pozitívnou tanečnou energiou a súčasnou hudobnou produkciou zaujalo aj za hranicami Slovenska.

V medzinárodnej súťaži International Songwriting Competition 2020 sa so skladbou Waves v konkurencii 26 tisíc skupín a spevákov prebojovali až do semifinálovej stovky kategórie Pop/Top 40, v ktorej rozhodovala hviezdna porota, zostavená zo známych hudobných osobností ako Dua Lipa, Chris Martin z Coldplay, Bebe Rexha a ďalších. Postup do finálovej pätnástky im unikol len o jedno miesto. Momentálne všetci traja členovia skupiny Kiss My Ex! intenzívne pracujú na nových skladbách a nahrávkach, ktoré by sa mali objaviť na pripravovanom debutovom albume.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol Rado Mešša z agentúry Pro:messa. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti