Nia je populárna najmä na sociálnych sieťach kvôli vtipným videám, ktoré tvorí s youtuberom Matejom Zrebným. Už viac ako sedem rokov sa však spolu so svojím priateľom Fillipianom pohybuje aj na hudobnej scéne. Dvojica teraz predstavuje novinku Nechám ísť, ku ktorej speváčka zverejnila aj videoklip.

Nia má na Tik toku virálne hudobné videá, kde v úlohe jej priateľa figuruje Matej Zrebný. Preto videoklip z produkcie od Pierre Lexis vyznieva, akoby sa speváčka lúčila práve s ním. Ale nie je to tak.

"Tento song som napísala, keď som mala 14 rokov, vtedy som mala ťažké obdobie a dodnes na neho nespomínam v dobrom, preto aj tak  dlho trvalo kým som túto skladbu dala von. Ale chcela som sa rozlúčiť s týmto obdobím a nechať ho ísť. Nakoniec som do toho songu nejako dospela a som si uvedomila, že musím to dať von. Počas celého procesu ako vydávam túto skladbu sa opäť diali zvláštne veci, a práve teraz som si uvedomila, aká je pre mňa výnimočná," prezrádza Nia.

"Je to v podstate moja prvá pesnička, keďže som si ju zložila sama, hudbu aj text. Len teraz ju ešte doťukol Fillipian. Videoklip aj samotný text je venovaný všetkým, ktorí pocítili stratu, či už blízkeho alebo stratu v zmysle rozchodu, či nezhody s kamarátmi. Verím, že sa v tom nájde každý, kto teraz potrebuje podržať, podporiť,  uzavrieť to v sebe a odraziť sa ďalej," vysvetľuje hĺbku skladby Nia.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR / Brand manažérka Jana Trellová. Text správy sme upravili.