Hlavná stránka

>

Správy

>

Raperka Annabele vydala singel Charm spolu s klipom. Tancuje pri aktívnej sopke

Raperka Annabele vydala singel Charm spolu s klipom. Tancuje pri aktívnej sopke

25.08.2021 - 15:30 | redakcia

Osobitá speváčka a raperka Annabelle má na konte už niekoľko úspešných rádiových singlov ako Medicine, Black Hole alebo Dadae. Teraz sa opäť pripomína chytľavým trackom Charm, ktorý je o chlapčenskom šarme, kvôli ktorému dievča zanedbáva povinnosti.


Celá pieseň vznikala spontánne a spolupracovalo na nej množstvo zaujímavých mien ako Ninski alebo Jordan Round. "Ninski je Rakúšan s chorvátskym pôvodom, skvelý týpek a veľký pracant. Dohodli sme si online session, pretože bol Covid. Nemôžem sa dočkať, až budem môcť voľne jazdiť za svojimi hudobnými kamošmi, kedy sa mi bude chcieť," povzdychla speváčka. "Ninski v tom čase začal pravidelne spolupracovať s Jordanom, britským hudobníkom a skladateľom, takže ho chcel mať aj na našej session. Bolo to dobre, lebo Jordan je neuveriteľný inštrumentalista, nádherne hrá na klavíri a gitare. Vokál je dokonca nahraný na môj domáci mikrofón a som vďačná Dobrinovi Mitchevovi, Janu Magdevskimu a štúdiu Sterling Sound v US za doladenie zvuku k mojej spokojnosti," dodala.


Jednoduchý, zato pôsobivý videoklip sa nakrúcal na Tenerife pod aktívnou sopkou El Teide. Rovnako ako v prípade nahrávky, aj tu išlo o spontánny nápad, kedy sa speváčka rozhodla nakrútiť klip i napriek tomu, že trávila dovolenku na Kanárskych ostrovoch. "Mala som čierne svedomie, že som mala byť doma a točiť klip. V tom mi napadlo – prečo však nevyužiť ostrov, na ktorom sa práve nachádzam?" vraví Annabele a dodáva, že najväčším problémom bolo zohnať štáb. Spracovania vizuálu sa nakoniec ujal Josu Ortega. "V instagram stories som sa ľudí pýtala, či nepoznajú niekoho na Kanárskych ostrovoch a kamarátkin chalan mal na Lanzarote kamošku, ktorej kamarát točí," dodala so smiechom speváčka.

Úsmevné bolo aj samotné nakrúcanie. Na začiatku klipu si totiž Annabelle vezme červenú tabletku znázorňujúcu zamilovanosť a pobláznenie, ktorú mala na konci symbolicky vypľuť. Nie všetko však išlo podľa plánu. "Ako sme natáčali pri západe slnka, správne svetlo sme mali iba na pár minút a nemali sme veľa pokusov. Keď som zbadala záber, kde vykašliavam, vyzeralo to odporne. Necvičila som si to pred zrkadlom a aj keď som sa rozhodla dať pred kamerou všetko, úplne som to esteticky nedomyslela a tento finálny záber sa do klipu nedostal," pobavene uzatvára speváčka.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol Tomáš Karpel z vydavateľstva Universal Music. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti