Hlavná stránka

>

Správy

>

Beánia FMUK bude hostiť Gigi D'Agostina, Le Payaco aj Chiki Liki Tu-a

Beánia FMUK bude hostiť Gigi D'Agostina, Le Payaco aj Chiki Liki Tu-a

26.11.2012 - 15:00 | redakcia

Organizátori Beánie Fakulty manažmentu Univerzity Komenského (FMUK) v Bratislave sa snažia ponúknuť študentom a nielen im každým rokom viac. Táto udalosť sa už niekoľko rokov radí k vrcholom zimného semestra vysokoškolského života v Bratislave.


Iniciatíva založenia Beánie FMUK vznikla za účelom spojenia kvalitnej hudby, privítania prvákov do manažérskych radov a s cieľom stretnutia všetkých súčasných ale aj bývalých študentov. Každoročne sa tejto udalosti zúčastní okolo 1500 ľudí, ide o jedno z najväčších podujatí tohto typu na Slovensku.

Vstupenky na Beániu FMUK:  Predpredaj.sk

Na ročníku 2012 sa 5. decembra predstaví svetoznámy dídžej Gigi D'Agostino a deväťčlenná rakúska elektro-swingová formácia [dunkelbunt] & The Secret Swing Society. Slovenskú scénu budú reprezentovať skupiny Le Payaco a Chiki liki tu-a, zvyšok noci sa o hudbu postará u študentov obľúbený DJ Sanchez

Gigi D'Agostino - La Passion

Výnimočnosť Beánie FMUK spočíva v odlišnosti celkového dojmu z akcie v porovnaní so zvyškom podobných eventov. Každý nový ročník tejto udalosti prekvapí rôznorodosťou programu, rozmanitými hudobnými štýlmi a hodnotnými cenami v súťažiach počas večera. Samozrejmosťou sú oddychové zóny, rôzne atrakcie umiestnené v sále, ako napríklad výstava luxusných automobilov v roku 2007. Zaujímavosťou ročníka 2011 bola výnimočná silent disco.

Celkovým cieľom tejto akcie je poskytnúť návštevníkom čo najkvalitnejší spoločenský a hudobný zážitok. Dôkazom toho je okrem iných aj minuloročné vystúpenie švédskej kapely Movits!, ktorá neskôr koncertovala aj na najväčšom slovenskom hudobnom festivale. 

Tak ako po minulé roky, aj tentokrát sa Beánia FMUK uskutoční už tradične začiatkom decembra v Národnom tenisovom centre v Bratislave. Každý ročník sa nesie v znamení špecifickej témy a v roku 2012 sa návštevníci môžu pripraviť na "intergalaktický zážitok", či návštevu z vesmíru. Pre tých, ktorých hviezdy vynesú do výšok a stratia dych, je pripravená možnosť inhalácie kyslíka v oxy bare.

Le Payaco - Dobrý večer, priatelia

Informácie pre redakciu Hudba.sk poskytla Michaela Lehrhauptová, PR manažérka podujatia.

Foto: Stanči Karellová - archív Hudba.sk


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti