Hlavná stránka

>

Správy

>

Bolo nás jedenásť: Milan Lasica a jeho Pohoda Band opäť v Štúdiu L+S!

Bolo nás jedenásť: Milan Lasica a jeho Pohoda Band opäť v Štúdiu L+S!

27.09.2018 - 11:10 | redakcia

Legendárny album trojice Lasica - Satinský - Filip zažil minulý rok veľkolepú "reinkarnáciu" na festivale Pohoda. Spolu s Milanom Lasicom vystúpila celá plejáda skvelých hudobníkov, aby spoločne vzdali hold jednému z najzásadnejších a najlepších slovenských albumov v histórii.


Koncert mal obrovský úspech a mimoriadne pozitívne ohlasy, ktoré pokračovali aj v máji tohto roka po dvojici beznádejne vypredaných predstavení v komornom prostredí divadla Štúdio L+S. Vzhľadom na obmedzenú kapacitu si jedinečnú koncertnú podobu albumu Bolo nás jedenásť na domovskej scéne Milana Lasicu nemohli vychutnať všetci záujemcovia, a tak bolo jasné, že projekt bude pokračovať.

Stane sa tak počas troch večerov už na budúci týždeň - 2., 3. a 4. októbra vždy o 19:00. Na scéne sa postupne predstaví šestnásť špičkových hudobníkov. Štafetu po Jarovi Filipovi prevzala jeho dcéra Dorota Nvotová, virtuózny Jiří Stivín si zopakuje svoje party, ktoré nahral na pôvodný album, rytmiku majú v rukách bubeník Martin Valihora a basgitarista Marek Minárik, gitaru Dano Salontay (Longital) a cimbal Andrej Jarolím.

Skupina je rozšírená o sláčikové kvarteto a spevácke party si podelili Braňo Jobus, Martin Višňovský (Chiki Liki Tu-a), Juraj Podmanický (Billy Barman), Tomáš "Lasky" Šedivý (Para) a Michal Kaščák, ktorý to celé v roku 2017 vymyslel. Každá z piesní na albume Bolo nás jedenásť má svoj príbeh. Aký, to povie Milan Lasica a pochopiteľne bude aj spievať.

Obsadenie:

Dorota Nvotová - klávesy, spev
Jiří Stivín - dychové nástroje
Martin Valihora - bicie
Marek Minárik - basgitara
Dano Salontay - gitara
Andrej Jarolím - cimbal
Gabriela Rybárová - husle
Milan Adamec - husle
Slavo Solovic - viola 
Peter Kaščák - violončelo 
Braňo Jobus - spev
Martin Višňovský - spev
Juraj Podmanický - spev
Tomáš Šedivý - spev
Michal Kaščák - spev
a Milan Lasica

Vstupenky:  Predpredaj.sk

Bolo nás jedenásť v Štúdiu L+S, máj 2018Dorota Nvotová a Jiří Stivín, Bolo nás jedenásťPeter Kaščák, Bolo nás jedenásť v Štúdiu L+SBolo nás jedenásť v Štúdiu L+S, máj 2018Bolo nás jedenásť v Štúdiu L+S, máj 2018Viac fotografií z Bolo nás jedenásť v Štúdiu L+S

Zdroj: Štúdio L+S
Foto: Martina Mlčúchová


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti