Mimoriadna správa! Eros Ramazzotti pre chrípku presúva koncert v Košiciach. Vystúpenie celosvetovo uznávaného talianskeho speváka Erosa Ramazottiho v metropole východu, ktoré sa malo uskutočniť už v stredu 8. marca, sa ruší z dôvodu choroby speváka a čoskoro bude oznámený jeho nový termín. Bratislavské podujatie, naplánované na 15. apríla na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, zostáva bezo zmeny.

"S poľutovaním musíme oznámiť, že Eros Ramazzotti musí kvôli chrípke zrušiť svoj koncert, ktorý bol naplánovaný na stredu 8. marca 2023 v košickej Steel Aréne, rovnako ako aj koncert, ktorý sa mal uskutočniť v piatok 10. marca 2023 v Hallenstadion v Zürichu. Aktuálne sme v procese nastavovania nových dátumov oboch podujatí. Všetky vstupenky zakúpené na plánované koncerty zostávajú automaticky v platnosti aj naďalej, a to na nové termíny, ktoré spolu s ďalšími informáciami ohlásime čoskoro. Koncertné turné bude pokračovať koncertom v Miláne dňa 14. marca 2023,“ oznámil manažment Erosa Ramazzottiho v oficiálnom vyhlásení.

Eros Ramazzotti sa svojim fanúšikom plánuje prihovoriť a situáciu vysvetliť aj prostredníctvom sociálnych sietí Facebook a Instagram.

Eros Ramazzotti, 2022 Zdroj: Mario Botta

 

Zdroj: agentúra Vivien