Hlavná stránka

>

Správy

>

Iron Maiden si do Žiliny prinesie predkapely Sabaton a The Raven Age

Iron Maiden si do Žiliny prinesie predkapely Sabaton a The Raven Age

Sabaton 02.03.2016 - 09:10 | redakcia

Špeciálnymi hosťami legendy Iron Maiden na koncerte v Žiline budú švédski Sabaton. Najväčší koncert tohto roka na Slovensku sa bude konať 6. júla na letisku v Žiline a účasťou ho podporia aj mladíci The Raven Age.


Iron Maiden, ktorých nový dvojalbum The Book of Souls debutoval na prvom mieste digitálnych rebríčkov na Slovensku, vystúpia u nás v rámci rovnomenného svetového turné The Book of Souls World tour. Skvelým bonusom je koncert kapely Sabaton, ktorá si pravidelným koncertovaním u nás získala zástup verných fanúšikov. Joakim Brodén a jeho škandinávski hrdinovia publikum pred hlavnou hviezdou rozpália svojimi najväčšími hitmi ako Primo Victoria, Back in Control, UprisingMasters of the World či 40:1.

Turné Iron Maiden sa začalo koncom februára v USA a vyvrcholí v auguste v Nemecku. "Bude úžasné znovu vidieť fanúšikov na Slovensku. Vždy sme si hranie u vás užili. Určite vám radi zahráme naživo aj nové skladby. A keďže sme sa nejaký čas nevideli, isto pridáme aj množstvo obľúbených hitov. Myslím si, že fanúšikovia veľmi ocenenia, čo sme pripravili," povedal o ohlásenom koncerte na Slovensku spevák Bruce Dickinson, ktorý sa tento rok na koncertné pódiá vrátil prvýkrát od úspešnej liečby rakoviny jazyka.

Prečítajte si: Fanúšikovia metalu oslavujú: Nový album Iron Maiden je ozajstným sviatkom


Redakciu Hudba.sk informoval Tomáš Holetz z agentúry NuCoast Productions.

Foto: Sabaton.net


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti