Švédska speváčka sa po desiatich rokoch vracia k svoju úspešnému sólovému albumu A, ktorý plánuje v novej verzii vydať nanovo. Nahrávka prinesie aj úplne novú pieseň Where Do We Go From Here?, ktorá bude prvým singlom z nej.

Album A produkoval a napísal pred desiatimi rokmi Jorgen Flofsson, s ktorým speváčka legendárnej skupiny ABBA pracovala aj na aktuálnej verzii albumu. Na pomoc si zavolali producenta Antona 'Hybrid' Martenssona. V každej skladbe zachovali pôvodné vokály a vytvorili nové hudobné podklady.

"Pred pár rokmi som v rádiu počula jednu z piesní z môjho posledného albumu A. Mám veľa pekných spomienok na ten album, tak som sa neubránila úsmevu. Zrazu mi napadlo, ako by ten album znel, keby sme ho urobili dnes? Nevedela som na to prestať myslieť. Oslovila som chlapcov, ktorí produkoval 'A' ešte v roku 2013 - 'Čo by ste povedali na prerobenie 'A' a vytvorení jeho úplne novej verzie?' Tento nápad sa im páčil! 'Poďme to skúsiť!'"

"O chvíľu som počula prvú prerobenú skladbu a musím povedať, že sa mi absolútne páčila! Znelo to tak sviežo a moderne, dokonca lepšie, ako som si to predstavovala. Album sme pomenovali A+ a ako čerešničku na záver sme dokonca nahrali úplne novú pieseň! A to bude prvá vec, ktorú odo mňa budete počuť. Neviem sa dočkať, čo na to poviete. Dúfam, že sa vám bude páčiť rovnako ako mne," uviedla Agnetha Fältskog v odkaze, ktorý venovala fanúšikom.

Text: Hudba.sk (zdroj: Music-news.com)