Hlavná stránka

>

Správy

>

Emma Drobná má prvý zimný klip. Nakrúcala ho s kamarátmi na chate v Tatrách

Emma Drobná má prvý zimný klip. Nakrúcala ho s kamarátmi na chate v Tatrách

08.12.2017 - 11:30 | redakcia

V rádiových hitparádach ešte stále bodujú jej prvé dva single Smile a Words a už si pre fanúšikov chystá ďalšiu novinku. Speváčka Emma Drobná strávila posledný novembrový víkend v Tatrách, kde nakrúcala nový videoklip. Fanúšikom ho predstaví už čoskoro, zatiaľ vám prinášame fotografie z nakrúcania.


Skladbou, ku ktorej Emma Drobná ponúkne svoj tretí oficiálny videoklip, je jej aktuálny singel Remember. Vydavateľstvo ho koncom novembra rádiám poslalo ako vianočný singel (dokonca k oficiálnemu názvu doplnilo v zátvorke slová Christmas Time), no v skutočnosti nejde o typickú prvoplánovú vianočnú pesničku. Hudba neobsahuje žiadne roľničky a iné klišé, takisto text piesne spočiatku vôbec nenasvedčuje tomu, že by pesnička mohla byť aktuálna špeciálne v predvianočnom čase.

Až v refréne príde tak trochu prekvapujúco ten moment, kedy speváčka odhalí, že ľudia, o ktorých s nostalgiou v hlase spieva, sú pre ňu špeciálni tým, že sa vidia práve v období Vianoc. Takéto vzťahy a ľudí, s ktorými sme kedysi trávili veľa času, no už sa vidíme iba na sviatky, má určite väčšina ľudí a pieseň Remember ich veľmi pekne a autenticky opisuje.

Prečítajte si: Debut Emmy Drobnej: kvalitný súčasný pop a prekvapenie v podobe slovenčinySingel vznikal v nahrávacom štúdiu Creative Music House pod taktovkou jej producenta Petra Grausa, ktorý produkoval aj hity SmileWords. Príbeh vzniku skladby, ktorú venovala svojej kamarátke, Emma priblíži v deň premiéry videoklipu. V jednej zo scén čaká fanúšikov prekvapenie.

Rozhovor: Emma Drobná: Človek by mal robiť to, čo ho baví, potom je to uveriteľnejšie

Videoklip k pesničke sa nakrúcal počas dvoch dní v Nízkych Tatrách h a v okolí Skalnatého Plesa vo Vysokých Tatrách. Emma si pozvala na chatu na Donovaly partiu kamarátov, svoju kapelu a priateľa, speváka Štěpána Urbana a užili si spolu víkend v tatranskej prírode. Celý výlet nakrúcal a dokumentoval kameraman Radim Zbořil, ktorý režíroval tiež Emmin klip Words, nakrútený na jej obľúbených miestach vo Veľkej Británii.

nakrúcanie videoklipu Remember Emmy Drobnejnakrúcanie videoklipu RememberEmma Drobná, nakrúcanie videoklipu RememberEmma Drobná, nakrúcanie videoklipu RememberEmma Drobná, nakrúcanie videoklipu Remembernakrúcanie videoklipu Remember Emmy DrobnejViac fotiek z nakrúcania

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla Adriána Čahojová z agentúry Soul for Show. Tlačovú správu sme upravili a doplnili.

Foto: Zdenko Hanout


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti