Hlavná stránka

>

Správy

>

Camila Cabello sa vďaka Shawnovi Mendesovi naučila naprávať pokazené vzťahy

Camila Cabello sa vďaka Shawnovi Mendesovi naučila naprávať pokazené vzťahy

12.12.2019 - 08:00 | redakcia

Kubánsko-americká speváčka Camila Cabello sa vďaka svojmu priateľovi, kanadskému spevákovi Shawnovi Mendesovi, naučila naprávať pokazené vzťahy. Inšpirovalo ju k tomu to, ako sa sám dokáže vysporiadať s vecami, ktoré ho rozrušujú.


"Niekedy mi povie, 'Musím sa porozprávať s touto osobou, pretože ma z nej bolí srdce'. Cíti potrebu zbaviť sa tejto záťaže alebo čohokoľvek, čo ho zraňuje, aby sa mohol cítiť slobodný. Myslím si, že je to naozaj krásne," povedala Camila Cabello v rozhovore so Zaneom Loweom pre rádio Beats 1.

Ako ďalej vysvetlila, od Shawna Mendesa sa naučila hľadať spôsoby, ako napraviť nepríjemné veci vo svojom živote. "Kedykoľvek, keď cítim, že je medzi mnou a niekým čudná energia alebo ma z nejakého dôvodu bolí srdce, poviem si 'Ok, čo potrebujem urobiť?'," vysvetlila.

Dvadsaťdvaročná speváčka, ktorá s Mendesom naspievala napríklad letný hit Seňorita, sa okrem iného vyznala, že ešte nestretla čestnejšiu osobu, ako je on. "Je tou najtransparentnejšou a najčestnejšou osobu, ktorú som kedy stretla. Myslím, že nedokáže klamať alebo byť falošný, pretože to zraňuje jeho srdce. Je veľmi čistý človek a stále sa zbavuje príťaží, pretože tak nedokáže žiť, a to na ňom milujem," dodala speváčka.


Speváčka, celým menom Karla Camila Cabello Estrabao, sa preslávila v skupine Fifth Harmony, ktorá sa dostala do povedomia v roku 2012 v americkej verzii súťaže The X Factor. V roku 2015 s nimi vydala debutový album Reflection, z ktorého pochádza napríklad singel Worth It (feat. Kid Ink), a v máji nasledujúceho roka aj druhú štúdiovku 7/27.

Cabello skupinu opustila v decembri 2016, pričom ako sólová speváčka spolupracovala s interpretmi ako Pitbull, Machine Gun Kelly, Cashmere Cat a Young Thug. S debutovým albumom Camila (2018), z ktorého pochádzajú single Havana či Never Be the Same, dobyla rebríček Billboard 200. Minulý piatok (6.12.) uviedla na trh druhú štúdiovku Romance, z ktorého pochádzajú single Shameless, Liar, Easy či Living Proof.


Zdroj: SITA (femalefirst.co.uk, archív)
Foto: Facebook.com/camilacabello


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti