Hlavná stránka

>

Správy

>

Kandráčovci chystajú dva špeciálne koncerty s hosťami pod holým nebom

Kandráčovci chystajú dva špeciálne koncerty s hosťami pod holým nebom

16.04.2018 - 09:00 | redakcia

Koncerty Kandráčovcov sú zážitkom plným strhujúcej atmosféry a temperamentného i emotívneho folklóru v špičkovom hudobnom prevedení. Na tento rok si kapela pripravila niečo špeciálne, čím svoju latku zdvihne ešte o kúsok vyššie. Na začiatku a na konci leta odohrá v Seredi a na Červenom Kameni dva výnimočné koncerty pod holým nebom.


Repertoár skupiny Kandráčovci je zložený z melódií rôznych kútov Slovenska, so silným akcentom na východoslovenskú, ale i ukrajinskú, rusínsku, či poľskú pieseň. V poslednej dobe však do svojej diskografie vkladajú hlavne autorské piesne. Práve tie sa tešia u fanúšikov najväčšej obľube. 

Prvý z plánovaných koncertov otvorí sériu letných open-air podujatí In Castle v Seredi, nazvaných podľa miesta konania, ktorým je Zámocký park a Amfiteáter. Kandráčovci v rámci série, ktorá v lete ponúkne aj vystúpenia svetových kapiel Apocalyptica a Clean Bandit, zahrajú vo štvrtok 31. mája.

Fanúšikom ponúknu 90 minút svojich najväčších hitov a na pódiu sa ukážu vo veľkolepej zostave. Potvrdenými hosťami programu sú Štefan Skrúcaný, Miro Noga, Adam Ďurica, ukrajinský spevácky zbor Liberi band a speváčky Monika Kandráčová a Anna Poráčová.

Druhý pripravovaný koncert Kandráčovcov a hostí sa uskutoční v nedeľu 2. septembra na hrade Červený Kameň. Skupina bude priebežne zverejňovať mená hostí v udalosti na Facebooku. Vstupenky na tieto i ďalšie koncerty Kandráčovcov sú v predaji v sieti Predpredaj.sk.

Koncerty Kandráčovci a hostia:

31. 5. - In Castle, Sereď - vstupenky

2. 9. - Hrad Červený Kameň - vstupenky
 
 
Redakciu Hudba.sk informovali Bibiána Grebeňová Šedivá a Jozef Tarkay z Agentúry KVAS.

Foto: archív skupiny


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti