Po vypredanej jarnej časti turné Peter a Viktória pozýva kapela Peter Bič Project svojich fanúšikov na letný koncert v amfiteátri v Banskej Štiavnici. "Hudby a stretnutí s fanúšikmi nie je nikdy dosť a Banská Štiavnica je naozaj krásne miesto, nielen na koncertovanie. Vystupovať pod holým nebom práve na takomto mieste je neopísateľný zážitok," teší sa líder skupiny Peter Bič.

"Banská Štiavnica nám jednoducho učarovala," dodáva speváčka Viktória Vargová. Tešiť sa môžete na skvelú energiu jednej z najobľúbenejších koncertných kapiel a hity ako Maky, Hlava, Sekera, Ako láva, Čoskoro či Stoj. V ikonickom amfiteátri v srdci Banskej Štiavnice zaznejú už 7. júla. Lístky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk.

Nalaďte sa na koncert reportážou z jarného turné: Peter Bič Project majú za sebou úspešné jarné turné, zakončili ho doma v Košiciach

"Okrem letného koncertu sme pre našich fanúšikov pripravili jesenné prekvapenie v podobe nášho prvého vinylu. Prezradiť môžem akurát toľko, že už je vo výrobe a určite ho predstavíme na jesennom pokračovaní Peter a Viktória tour," uzatvára Peter Bič.

Zdroj: PR článok / Predpredaj.sk (Hudba.sk edit)

Súvisiaci interpreti: Peter Bič Project