Hlavná stránka

>

Správy

>

Robo Opatovský má novinku Modlím sa hudbou. Vzdáva hold ľuďom v prvej línii

Robo Opatovský má novinku Modlím sa hudbou. Vzdáva hold ľuďom v prvej línii

21.04.2020 - 09:00 | redakcia

V čase pandémie sa mnohí neplánovane stíšili a výrazne utlmili kolotoč povinností. Robo Opatovský však už dávno vie, že z času na čas je dobré meditovať, uvedomiť si, čo všetko nám osud doprial a poďakovať za to. Jeho novinka Modlím sa hudbou prichádza v týchto ťažkých časoch, aby to pripomenula.


Robo Opatovský je známy svojím zdravým spôsobom života a bezbrehou láskou k rodine. Miluje tiež hudbu a toto všetko ešte intenzívnejšie prežíva v súčasných náročných časoch.

"Modlím sa každý deň. Je to skôr poďakovanie za zdravie, rodinu, inšpiráciu. Často meditujem, snažím sa stíšiť a hľadať odpovede na rôzne otázky. Hudba je pre mňa dar od Boha. Je to liek, ktorý lieči dušu. Aj v tomto období počúvam hudbu, tvorím nové pesničky a aj keď sa to nezdá, i toto obdobie je pre mňa veľmi inšpiratívne," vraví spevák.

Toto všetko vyjadruje aj jeho novinka Modlím sa hudbou. Vznikla už dávnejšie, ešte v časoch, keď o koronakríze nik nechyroval. Otextoval ju Martin Chudík.


"Je úžasné ako hudba spája národy. Myslím si, že celý svet v tejto dobe vníma liečivú silu hudby. Pesničkou som chcel vzdať hold mojej láske - hudbe, ktorá ma sprevádza celý život, lieči ma a nabíja energiou. Dnes ju venujem ľudom v prvej línii, bojovníkom s koronou, lekárom, záchranárom, sestričkám a všetkým obetavým ľudom, ktorí si zaslúžia našu úctu a rešpekt," dodáva Robo Opatovský.

Vizuál k piesni sa nakrúcal nedávno - už počas mimoriadnych opatrení. Jeho autormi sú Samuel Hindy a Filip Cemper, ktorý sa postaral o grafický dizajn lyric videa. "Materiál na klip sme nakrúcali v skalickom mestskom kine. V podstate som so štábom ani neprišiel do priameho kontaktu, nakoľko režisér a kameraman Samuel Hindy predpripravil záber bezo mňa a keď som spieval synchrón, kameru obsluhoval na diaľku. Takže sme dodržali aj všetky vládne nariadenia."

Producentom skladby je Matej Turcer, s ktorým spevák nahral aj svoj minuloročný singel Bez Teba. "Veľmi sme si sadli, hudobne i ľudsky. Myslím si, že mám úžasný tím, s ktorým sa snažím moju hudbu posunúť ďalej," uzatvára Robo Opatovský.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Eva Sládková z agentúry Propaganda House.

Foto: Mako Hindy


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti