Nečakané, ale o to väčšie prekvapenie pre svojich fanúšikov pripravila speváčka Dominika Mirgová. Novým videom k piesni Ja, pomyselne pokrstila album NOAČO?!, ktorý je aktuálne v predpredaji. Vo videoklipe je trnavská speváčka skutočne sexi. Toto slovo sa však v súvislosti s ňou v ostatnom čase skloňuje až príliš často a prvoplánová povrchnosť degraduje jej skutočný talent.

Nový album NOAČO?! dostal aj špecifický cover, na aký nie sú priaznivci Dominiky zvyknutí. "Keďže stále bola moja tvár ústredná, rozhodli sme sa pre iný štýl a dali sme na titul albumu kresleného avatara od Lujzy Dubravickej, ktorá mi vytvorila postavu ešte ku klipu Milly. A myslím, že to skvelo vystihuje názov samotného albumu aj s tou "miLLou" grimasou," objasňuje Mirgová.

Minulý týždeň spustila speváčka predpredaj k spomínanému albumu, na ktorom sa nachádza 14 trackov, z toho sedem skladieb obsahuje mená ako Tina, Refew, Majself, Mišo Bily, Čis t, Mirga st., Šorty či samotný výkonný producent albumu NOAČO?! Adam "Adiss" Miščík. O master celého albumu a aktuálneho klipu Ja sa postaral Marek Šurin, réžie a strihu sa zhostil Dominikin dvorný producent Adiss z Overground Art.


"Videoklip sme naplánovali len minulý týždeň, ale pilotná skladba ku albumu mala ísť s Tinou a songom NOAČO?!. Nakoniec sme sa rozhodli, že ako prvý vizuál pôjde ku tracku Ja lebo je to taká moja osobná výpoveď a žánrovo je pestrejšia. Som tam iná, než sú na mňa ľudia zvyknutí. Milly bola taká frajerská, pre niekoho možno drzá, ale stále som to ja, len som chcela povedať to, čo som si predtým nedovolila. Ľudia radi súdia a dávajú nálepky, že si matka, manželka, žena a toto smieš a toto nie," uviedla speváčka.

"Preto som sa rozhodla, že toto bude album pre mojich real fans. Sú tam skladby, kde absolútne neriešim, čo a kto si bude myslieť, poňaté sú mojím názorom na celú situáciu, čo sa mi deje. Tak ako Milly je odvážnejšia, tak Ja je zasa nežnejšia, ženskejšia, a to ma práve na tomto celom baví. Ďakujem preto všetkým za podporu, práve to ma posúva vpred, že moje hudobné Ja má takú skvelú odozvu, pritom ako si plním svoje sny," uzatvára Dominika.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Jana Trellová, PR Ruka Hore. Text správy sme upravili.

Foto: Facebook.com/www.mirgovadominika.sk