Hlavná stránka

>

Správy

>

Peter Nagy zahrá zajtra fanúšikom online na Facebooku

Peter Nagy zahrá zajtra fanúšikom online na Facebooku

24.03.2020 - 10:00 | redakcia

Aj Peter Nagy sa v týchto neľahkých časoch rozhodol potešiť svojich fanúšikov. Keďže nemôžu prísť na koncert, prinesie svoje piesne priamo k nim do obývačiek. Na žiadosť priaznivcov na sociálnej sieti pripravil online vystúpenie na Facebooku, ktoré odohrá v stredu 25. marca o 21:00.


Tak ako všetci na slovenskej hudobnej scéne, aj spevák, skladateľ, textár a producent Peter Nagy je doma. Jemu a kapele Indigo sa zrušili marcové a aprílové koncerty. "Súčasnú situáciu vnímam ako prvé varovanie. Sami sme sa odtrhli od prírody a častokrát ňou doslova pohŕdame. Toto, čo sa deje, beriem ako odpoveď prírody na našu pýchu. V piesni 50 žiráf o tom spievam: 'Príde deň, keď táto zem nás ďalej neunesie'," vysvetľuje Peter Nagy.


Vďaka moderným technológiám však hudobník môže svojich fanúšikov potešiť na sociálnej sieti. Tešiť sa môžu na online vystúpenie v stredu 25. marca od 21:00 na facebookovom profile Petra Nagya. V priamom prenose si môžu diváci spolu s ním v pohodlí svojho domova zaspievať jeho veľké hity a spríjemniť si tak súčasnú situáciu. Po skončení priameho prenosu bude koncert naďalej prístupný archíve medzi jeho videami.

"Páčil sa mi nápad Mekyho Žbirku a páči sa mi spraviť to zadarmo. Vtedy to má v tejto situácii zmysel. Zahrám na žiadosť fanúšikov pár piesní naživo cez Facebook. Verím, že sa čoskoro stretneme na koncerte. Je to zvláštne, ale ľudia začínajú mať k sebe trochu bližšie, aj keď sme od seba izolovaní, lebo v týchto zlých časoch sme všetci na tom rovnako. Toto nechcené a nečakané spomalenie je možno dobrý návod, ako sa dožiť lepšej budúcnosti. Išli sme príliš rýchlo," myslí si Peter Nagy.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z NK Factory. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti