Hlavná stránka

>

Správy

>

The Paranoid zahrajú na Ekofeste aj novinky z pripravovaného albumu

The Paranoid zahrajú na Ekofeste aj novinky z pripravovaného albumu

24.05.2016 - 10:00 | redakcia

Jedným z prvých tohtoročných festivalov bude Ekofest v trnavskom amfiteátri Kamenný mlyn, ktorý sa uskutoční už o mesiac - v sobotu 25. júna. Okrem stálic ako sú Hex, Gladiator, Hudba z Marsu či Konflikt sa predstavia aj čoraz populárnejší mladí rockeri The Paranoid, ktorí v súčasnosti pripravujú svoju štvrtú štúdiovku.


"Momentálne sme zavretí v štúdiu a nahrávame nový album, ktorý uzrie svetlo sveta v septembri tohto roka. Fanúšikovia sa rozhodne majú na čo tešiť. Na Ekofeste zahráme našu novú letnú show a samozrejme aj novinku z pripravovaného albumu. Verím, že to bude skvelý večer," teší sa frontman kapely The Paranoid Igor Belaj.

"Myslím si, že každá kapela miluje open air podujatia. Po trištvrte roku v kluboch a kulturákoch sa aj my na letné festivaly neskutočne tešíme a to hlavne kvôli atmosfére a ľuďom, ktorých stretneme a spoznáme. Je to droga pre všetkých hudobníkov a sen každého interpreta, aby hral pred ľuďmi, ktorí spievajú jeho piesne. Je to pre nás odmena, keď je publikum nabudené a baví sa. Nič lepšie nemôže kapela zažiť."

Ekofest každoročne navštívi niekoľko tisíc fanúšikov kvalitnej hudby. Festival je netradičný tým, že výťažok zo vstupného ide na nákup a následnú výsadbu zelene v Trnave a okolí. Kapela zo Šurian, ktorá hrá moderný rock s prvkami screamu, sa na festival vráti po ôsmich rokoch.

"Pamätám si, že sme na tomto festivale hrali ešte v našich začiatkoch, neviem presne, ale myslím, že to bol rok 2008. Odvtedy sa Ekofest posunul dopredu, zväčšil sa, ako sa len dalo. Veľmi sa tešíme na atmosféru tohto skvelého festivalu a užijeme si ju s našimi fanúšikmi naplno. Ekofest vnímame veľmi pozitívne, páči sa nám jeho podstata, ktorá je jasná už z názvu festivalu. Veľmi radi ho podporíme svojou účasťou," dodáva Belaj.

Deviaty ročník Ekofestu sa bude konať v sobotu 25. júna v amfiteátri Kamenný mlyn v Trnave. Okrem The Paranoid zahrajú aj Hex, Gladiator, Hudba z Marsu, Konflikt, Wasabi CircusSymfóbia. Podujatie prináša ho Agentúra Topfest.

Vstupenky:  Predpredaj.sk

Informácie a fotografie portálu Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z agentúry Propaganda House. Článok bol upravený redakciou.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti