Hlavná stránka

>

Správy

>

Tina vás roztancuje v duete s mladou speváčkou Niou. Pozrite si videoklip Majsa

Tina vás roztancuje v duete s mladou speváčkou Niou. Pozrite si videoklip Majsa

27.10.2021 - 08:00 | redakcia

Speváčky dvoch generácií, Tina a Nia, prinášajú sviežu novinku, ktorá rozhýbe boky všetkým milovníkom súčasného latino popu. V texte skladby sa lúčia so svojimi polovičkami, ktorým posielajú jednoduché "maj sa". Singel s chytľavým refrénom sprevádza tanečný videoklip v štýle 90. rokov.


Tina, vlastným menom Martina Kmeťová, je meno, ktoré netreba špeciálne predstavovať. Na hudobnej scéne je už od roku 2003 a na konte má množstvo hitov ako Viem, že povieš áno, Si sám alebo Príbeh s Rytmusom. Niekoľko rokov bola jej jedinou prioritou rodina, narodili sa jej totiž synček Leo (2013) a dcérka Tia Lilianna (2015).

V septembri minulého roka sa však vrátila na scénu vďaka príjemnej akustickej skladbe Čo ak, s ktorou jej pomohol gitarista a producent Jozef Engerer, známy z formácie Moja Reč. Odvtedy už spolupracovala s Alanom Murinom, Majselfom, ADissom či Tomášom Maštalírom. S posledným menovaným nahrali titulnú skladbu Jedno ráno k filmu Známi neznámi, ktorý predstavuje slovenskú verziu filmu Perfetti sconosciuti (Úplní cudzinci).

Nia a Ladylicios, nakrúcanie videoklipu MajsaNia a Ladylicious vo videoklipe Majsa

Nia sa naopak širšej hudobnej verejnosti predstavila len pred necelým štvrťrokom vďaka singlu Papier, po ktorom v septembri nasledovala skladba Napíš mi. Už pred ich vydaním však so svojím priateľom Filipianom, ktorý je aj producentom novinky Majsa, roky pracovala na svojej tvorbe a otextovala niekoľko skladieb pre iných interpretov. Zároveň na svojom Youtube kanáli pred debutovým singlom zverejnila viacero coverov svetových hitov, napríklad od Ariany Grande. Teraz si splnila jeden hudobný sen spoluprácou s jednou z najlepších slovenských speváčok.


Samotná Tina prostredníctvom singla Majsa ukazuje svojim fanúšikom svoju ďalšiu hudobnú tvár a podľa jej slov nejde o ich posledné spojenie. "Po mnohých singloch s vážnymi témami som sa rozhodla pre odľahčenejšiu skladbu, čo však v žiadnom prípade neuberie kvalite. Filipian aj Nia majú v sebe obrovský potenciál a som rada, že sme sa našli, máme pred sebou ešte veľa projektov," prezradila Tina. V energickom klipe, ktorý nakrútil Pierre Lexis, môžete okrem speváčok vidieť tanečníčky Ladylicious, o choreografiu sa postaral Miňo Kereš.


Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Jana Trellová z Ruka Hore. Správu sme upravili a doplnili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti