Hlavná stránka

>

Správy

>

Thomas Puskailer zverejnil singel Make This Paradise

Thomas Puskailer zverejnil singel Make This Paradise

29.04.2014 - 08:00 | redakcia

Slovensko-holandský spevák Thomas Puskailer plní sľub, ktorá dal svojim fanúšikom. Každý mesiac totiž chce vydať novú skladbu, a preto aktuálne zverejnil singel Make This Paradise. Okrem toho predstavil aj remix skladby Don't Let Go, o ktorý sa postaral hudobný producent Charlie Clubber.


Pieseň Make This Paradise je podľa Puskailera o pozitívnom prístupe k životu. Na texte a melódii novinky s rodákom z Holandska spolupracoval skladateľ Bill Grainer, ktorý sa už podieľal na skladbách Make Believe či Don't Let Go. "Pozitívne myslenie sa snažím vnášať do textov skladieb. Nový singel je o pozitívnom prístupe k životu. Spievam o tom, aby sme si vytvorili pre seba raj na zemi. Nech je život čo najkrajší, veď ho máme len jeden," povedal.

O produkciu skladby sa postaral Andrej Pištek. "Svoj potenciál objavil Andrej už v 13 rokoch, kedy sa začal venovať hudbe. Známy je viac vo svete ako na Slovensku. Jeho kvality ocenilo prestížne zahraničné vydavateľstvo Enhanced, kde sa dostalo len málo Slovákov. Produkciu Andreja Pišteka podporuje veľa zvučných mien ako Armin van Buuren, Aly&Fila, BT a mnoho ďalších," prezradil Puskailer.


33-ročný interpret si pre fanúšikov pripravil aj ďalšiu novinku v podobe remixu spomínanej skladby Don't Let Go, o ktorý sa postaral Charlie Clubber. Spevák je s výsledkom veľmi spokojný.

"Spolupráca s Charliem Clubberom bola veľmi profesionálna, bol to pre mňa veľký hudobný zážitok. Je to jeden z najúspešnejších slovenských dídžejov a producentov. Jeho hudobné umenie oceňujú fanúšikovia vo vyše deviatich európskych krajinách. Vystúpenia v Amnesia klube na Ibize a v Ministri of Sound v Londýne ho vynášajú na špičku slovenskej elektronickej scény," vyhlásil hudobník, ktorý v súčasnosti pripravuje nové skladby aj s Máriou Čírovou či s producentom Dinom Miletom.

Thomas Puskailer sa do povedomia verejnosti dostal v prvej sezóne súťaže Česko Slovenská SuperStar. Na konte má album Make Believe (2012). Štyri piesne z nahrávky produkoval s Joeom Dworniakom, producentom Duran Duran a Paula McCartneyho. Okrem spevu sa venuje aj herectvu a modelingu.


Zdroj: SITA, PR
Foto: Michal Petrík


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti