Hlavná stránka

>

Správy

>

IMT Smile predstavili pieseň k filmu, ktorý mieri do kín. Pozrite si video V lete...

IMT Smile predstavili pieseň k filmu, ktorý mieri do kín. Pozrite si video V lete...

29.11.2021 - 12:00 | redakcia

Skupina IMT Smile prináša vianočný hit s názvom V lete.... Ide o titulnú skladbu k novému filmu od Evity Twardzik, ktorý sa dostane do našich kín na Valentína 2022 s názvom V lete ti poviem, ako sa mám. Po úspešnej spolupráci na filme Príliš osobná známosť, sa tak k nám dostáva nová pieseň od IMT Smie s vianočným nádychom.


"Hudba k piesni mi napadla asi deň pred prvým stretnutím s Evitou a Oľgou, niekedy v máji ešte pred tým, ako som videl film. A vnútorne som cítil, že je to tá pravá pieseň pre tento film. Text napísal Vlado Krausz, pri otázke, že či má byť vianočný som mu povedal že len tak trochu, skôr pocitovo. Tú atmosféru mu skôr dodávajú ukážky z filmu, a aktuálne ročné obdobie," hovorí Ivan Tásler.


Spojenie dvoch úspešných značiek si pochvaľuje aj Oľga Núñezová zo spoločnosti Nunez NFE: "Spolupráca na predošlom filme bola skvelá a preto sme oslovila Ivana znova, pretože kombinácia značiek IMT Smile a Evity funguje a baví nás." Videoklip ku skladbe sa natáčal priamo pri tvorbe skladby V lete..., ale uvidíte v ňom exkluzívne aj prvé zábery z filmu V lete ti poviem, ako sa mám. "Krédo tohto filmu je - priatelia sú rodina, ktorú si vyberáš. A v tomto duchu sa nesie aj naša spolupráca s IMT Smile, pretože chlapcov považujeme za súčasť našej rodiny," hovorí o filmovej skladbe Evita.

"Touto skladbou sme vlastne začali aj práce na novom albume IMT Smile. Ten by sme chceli vydať niekedy na konci leta budúceho roka," dodáva Ivan. Aktuálny album Srdce Rrozum Boulevard (recenzia) vyšiel v máji tohto roka. Film V lete ti poviem, ako sa mám má namierené do našich kín na Valentína 2022. V hlavných úlohách: Tereza Kostková, Petra Vajdová, Dominika Morávková, Dana Rogoz, Andreea Vasile, Simona Babčáková, Soňa Norisová, Marián Miezga, Ján Koleník, Ondřej Sokol, Martin Hoffman, Jaroslava Plesl a Pavel Bartos.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol Tomáš Karpel z vydavateľstva Universal Music. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti