Hlavná stránka

>

Správy

>

Teri Čikoš predstavuje emotívnu novinku Dievča. Pozrite si videoklip

Teri Čikoš predstavuje emotívnu novinku Dievča. Pozrite si videoklip

01.06.2020 - 09:00 | redakcia

Po tom, čo mladá slovenská speváčka Teri Čikoš vydala úspešný rádiový singel Pozri, ktorý debutoval v prvej desiatke najhranejších slovenských skladieb v rádiách, púšťa do éteru emotívnu novinku Dievča. K piesni zverejnila aj jednoduchý vizuál.


"Dievča, čo nikam nechodieva - celkom trefné na dnešnú dobu. Aj keď sme túto skladbu nahrali ako demo ešte predtým všetkým, čo sa dnes vo svete deje," vyznáva sa Teri Čikoš.

"Dievča je skladba plná emócií. Je to výpoveď mladého dievčaťa a neskôr zrelej ženy. Text má určitú dejovú líniu. Myslím si, že každá žena sa v texte nájde. Je o našich pocitoch, myšlienkach a hlavne o tom, že žena je krásna v každom veku. Skladbu zložil vynikajúci klavirista, producent, aranžér a môj veľmi dobrý priateľ Ľuboš Šrámek. O text sa postarala Silvia Aleo a Peter Konečný. Oslovili sme aj popredného hudobníka - trubkára Juraja Bartoša. Sme veľmi radi, že pozvanie prijal," dodáva sympatická speváčka.


Kapelu, s ktorou Teri nahrala skladbu Dievča, tvoria špičkoví slovenskí hudobníci Martin Wittgruber (klavír), Martin Gašpar (basová gitara), Pišta Lengyel (gitara), Igor "Ajdži" Sabo (bicie) a spomínaný Juraj Bartoš (trúbka).

"S vizuálom nám pomáhal Viktor Cicko (Pop studio). Natáčali sme v divadle Arteatro, z čoho som mala naozaj veľkú radosť, pretože v tomto divadle aj hrávam. Klip som chcela ponechať jednoduchý bez zbytočných príbehov a rušivých elementov. Zámer vizuálu bol podporiť emóciu skladby," uzatvára Teri.

Prečítajte si: Jana Kirschner podporila objav z The Voice. Pre Teri Čikoš zložila chytľavú skladbu

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol Jozef Šebo. Text správy sme upravili.

Foto: Dominik Kusý


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti