Touchdown Europe Tour je názov pripravovaného turné, na ktorom sa v bratislavskom klube MMC predstaví žijúca legenda nemeckého heavy metalu, spevák Udo Dirkschneider. Najskôr pôsobil v dnes už kultovej kapele Accept, ale už dlhé roky funguje sólovo pod vlastnou značkou U.D.O. Tam mu od roku 2015 robí spoločnosť aj jeho syn, bubeník Sven Dirkschneider.

Bratislavský koncert U.D.O. sa uskutoční 19. marca 2024 v Majestic Music Clube. Lístky sú už v predaji v sieti Predpredaj.sk.

Turné bude na podporu aktuálneho albumu s názvom Touchdown, ktorý vyšiel v aguste tohto roka. Fanúšikovia si však okrem čerstvej tvorby kapely budú môcť vychutnať aj osvedčené hity.

O kvalite novinky svedčí množstvo pozitívnych recenzií a historicky najlepšie umiestnenie v rebríčkoch predajnosti doma v Nemecku či vo Švajčiarsku. Okrem nezameniteľného vokálu Uda Dirkschneidera si fanúšikovia v Bratislave budú môcť vychutnať aj umenie gitaristov Andreya Smirnova a Fabiana Dee Dammersa, bubeníka idúceho v otcových šlapajách Svena Dirkschneidera a legendárneho basgitaristu, s ktorým Udo hrával ešte v Accept, Petra Baltesa.

Vstupenky: Predpredaj.sk

Pozrite si exkluzívnu videopozvánku od členov kapely:

Zdroj: PR článok / Predpredaj.sk (Hudba.sk edit)