Ešte máme v čerstvej pamäti videoklip k albumovej verzii nového singla Jennifer Lopez Can't Get Enough z pripravovaného albumu This Is Me...Now. Videli sme speváčku v úlohe nevesty na troch veľkolepých romantických svadbách. V klipe k novej verzii, ktorú naspievala s raperkou Latto, sa však 54-ročná popová hviezda predviedla tak, ako by to možno v jej veku a pri aktuálnom rodinnom statuse už nikto nečakal.

Jennifer Lopez totiž v klipe odhaľuje všetko, čo jej skromné kúsky oblečenia dovolia. Najprv ju vidíme v dráždivých pózach osamotenú v posteli s luxusným výhľadom na Manhattan, potom sa "Jenny from the block" necháva obchytkávať tanečníkmi na ulici vo vášnivých choreografiách s drzými a sebavedomými pohľadmi upretými do kamery.

Jennifer Lopez, videoklip Can't Get Enough, 2024 Zdroj: Screenshot / Youtube

Video pokračuje ďalšími horúcimi scénkami s viacerými verziami sexi outfitov – speváčka, ktorá sa v roku 2022 vydala za herca Bena Afflecka, sa zvodne vlní na stole v reštaurácii, spúšťa sa v bikinách po lane z balkóna a užíva si sprchu pri bazéne. Takmer v každej scéne pritom nechýbajú žiadostivé mužské pohľady.

Bola by to úplná "one woman show", ak by v novej verzii skladby nehosťovala Latto, ktorej rapová pasáž je osviežujúcim doplnením singla. V klipe sa J.Lo s mladšou kolegyňou predviedli vo výrazných krvavočervených outfitoch. Obe pritom videoklipom Can't Get Enough vzdávajú hold svojim rodným mestám, keď spájajú vplyvy z Bronxu v New Yorku a Atlanty v Georgii.

Prvý videoklip k pilotnému singlu svojho nového albumu vydala Lopez 12. januára. S odstupom dvoch týždňov zverejnila túto nečakanú spoluprácu s raperkou Latto a už o pár dní, presnejšie 16. februára, vydá očakávaný album This Is Me...Now, ktorého ústrednou témou bude láska. Presne tak, ako v úvode nového klipu odpovedá novinárom, keď sa spýtajú, čo je pre ňu najdôležitejšie.

Na albume podľa vlastných slov vyrozpráva príbeh svojej životnej lásky, o ktorej si mnohí myslia, že vďaka bulváru o nej vedia všetko. J. Lo ale tvrdí, že budú prekvapení. Speváčka bola s Benom Affleckom zasnúbená už v roku 2002, potom sa však rozišli a vrátili sa k sebe po takmer 20 rokoch. Medzitým bola Lopez vydatá za speváka Marca Anthonyho (2004-2014) a Affleck bol ženatý s hereckou kolegyňou Jennifer Garner (2005-2018).

Text: Hudba.sk (zdroj: Billboard.com)